ekogrszek
21 sierpnia 2018

Kategoria:
Inne

Gdzie najlepiej kupować tani opał?
5 (100%) / 1 głosów

Gdzie najlepiej kupować tani opał?

Długo przed nastaniem pełni sezonu grzewczego rozpoczynamy poszukiwania miejsc, w których zaopatrzymy się w tani opał. Posiadacze centralnego ogrzewania, zasilanego opałem stałym, dobrze wiedzą, że zaopatrywanie się w opał na zimę najlepiej zaczynać latem. Wtedy bowiem jest on najtańszy, a ponadto możemy skorzystać z wielu promocji oraz obniżek. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, gdzie najlepiej kupować tani opał?

Chociaż tani opał kojarzy się z surowcem niskiej jakości, należy pamiętać, że wiele renomowanych składów opału proponuje wysokiej klasy surowce, takie jak węgiel, drewno czy ekogroszek w atrakcyjnych cenach. Konkurencja bowiem na rynku jest bardzo duża, a składy opału prześcigają się w kuszących ofertach, po to, by zyskać klientów. Gdzie zatem najlepiej kupować tani opał?

Letnie promocje

Szukajmy składów, które oferują klientom atrakcyjne propozycje już latem. Wtedy bowiem otrzymamy surowiec wyższej jakości; w wyniku wysokich temperatur, wilgotność węgla typu ekogroszek znacznie spada. Dzięki składowaniu opału na nasłonecznionych placach jest on bardziej suchy i w efekcie lżejszy, co ma znaczenie przy zakupie dużych ilości. Przy 4 tonach możemy zyskać nawet do kilkunastu kilogramów opału więcej. Zamawiając paliwo stałe latem unikniemy także opóźnień w transporcie oraz skorzystamy z letnich promocji i rabatów.

Udogodnienia

Szukając składu, w którym kupimy tani opał, zwróćmy uwagę na udogodnienia, które oferuje on swoim klientom. Darmowy transport, możliwość złożenia zamówienia przez telefon oraz dokonania płatności u kierowcy, to nie jedyne bonusy. Możemy być obecni przy ważeniu towaru i mieć pewność deklarowanej wagi.

Doświadczenie

Wybierając skład, w którym zaopatrzymy się w tani opał, zwróćmy przede wszystkim jednak uwagę na to, jak długo działa na rynku, gdyż w parze z doświadczeniem idzie cały szereg innych zalet, czego przykładem jest działający na polskim rynku od 26 lat skład opału Węglo Smyk. Wybierając autoryzowanego sprzedawcę po pierwsze możemy mieć pewność, że taka firma będzie oferowała surowiec najwyższej jakości, w tym tani węgiel krajowej produkcji. Po drugie, będziemy mieli możliwość kupienia zarówno ilości hurtowych, jak i detalicznych opału. Ze względu na szeroką sieć dystrybucji oraz dobrze zorganizowany transport własnym taborem, nie musimy się martwić o terminowość dostawy. Fachowa i profesjonalna obsługa nie tylko przyjmie od nas zamówienie, ale także doradzi w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Tani opał najlepiej zatem kupować u renomowanych sprzedawców, gdzie nabędziemy wysokiej jakości surowiec w przystępnej cenie.