29 maja 2017

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs – Nouveau Lashes

NouveauLashes to jedna z metod przedłużania, zagęszczania oraz stylizacji rzęs. Gwarantuje ona wyjątkową trwałość i daje niepowtarzalne efekty. Sprawdźcie na czym polega przedłużanie rzęs tą metodą.

O NouveauLashes

NouveauLashes to bezpieczna metoda zagęszczania i przedłużania rzęs. Ich aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy na całej długości naturalnej rzęsy (tzw. metodą jeden do jednego). Sposób ten zapewnia wyjątkową trwałość rzęs i pozwala zapomnieć o ich codziennym tuszowaniu.

-Rzęsy doklejone metodą NouveauLashes są wyjątkowo lekkie, ponieważ wykonuje się je z włókien poliestrowo-jedwabnych. Dają noszącej je kobiecie poczucie komfortu oraz pewność, że ich doklejanie nie wpływa negatywnie na kondycję naturalnych rzęs – zapewnia nasz rozmówca reprezentujący Cen­trum Kos­me­tyki i Medy­cyny Este­ty­cznej Medicor.

Warto wiedzieć, że rzęsy NouveauLashes dostępne są w różnych grubościach i długościach, toteż z łatwością można dobrać je indywidualnie względem potrzeb każdej klientki. Na specjalne okazje można również dokleić rzęsy kolorowe z dodatkowymi elementami stylizacyjnymi, takimi jak kryształki i piórka.

Przede wszystkim naturalność

Rzęsy NouveauLashes produkuje się z naturalnie podkręconych, syntetycznych, miękkich włókien. Zostały one zaprojektowane w ten sposób, by po doklejeniu do naturalnych rzęs można było uzyskać w pełni naturalny efekt. Z tego względu stworzono specjalny klej, który po zaschnięciu zachowuje elastyczność i pozostaje bezpieczny dla rzęs naturalnych.

NouveauLashes dokleja się w ten sposób, by uzyskać nawet o 50% dłuższe i gęstsze rzęsy. Taka oprawa pięknie podkreśla oczy, czyniąc je jeszcze bardziej wyrazistymi. Zabieg przedłużania rzęs warto skorygować po 7-10 dniach od aplikacji, aby zobaczyć jak reagują na niego naturalne rzęsy. Efekt uzyskany w wyniku zabiegu utrzymuje się od 2 do 3 miesięcy, jednak regularnie uzupełnianie pojedynczych wypadających rzęs umożliwia noszenie ich przez cały czas.

Podsumowując, metoda Nouveau Lashes daje spektakularne efekty i jest w pełni bezpieczna, dlatego warto wypróbować ją na sobie, szczególnie wtedy, kiedy w chcecie wyglądać wyjątkowo.