2 stycznia 2021

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Wybór tatuażu – najczęściej popełniane błędy

Marzysz o pierwszym tatuażu, ale nie wiesz, na jaki wzór się zdecydować? Kusi Cię atrakcyjna cena proponowana przez kolegę, który tatuowaniem zajmuje się po godzinach? Nie ryzykuj! Dobrze przemyśl co i gdzie chcesz sobie wytatuować. Zdecyduj się też na ofertę profesjonalnego studia. W przeciwnym razie grozi Ci popełnienie podstawowych błędów, których w przyszłości bardzo pożałujesz!

Nieprzemyślany wzór tatuażu

Bardzo często zdarza się, że osoby zgłaszające się do salonu tatuażu nie mają sprecyzowanego pomysłu na konkretny wzór. Szybko i bez większej refleksji podejmują wówczas decyzję, wskazując na jakiś popularny motyw. Niestety później swojej decyzji żałują. Po kilku miesiącach, roku lub paru latach dociera do nich, że tatuaż nie ma żadnego znaczenia, z niczym im się nie kojarzy i niczego nie symbolizuje. Naniesiony na skórę rysunek zaczyna drażnić i przeszkadzać.

Każde studio działa na innych zasadach. Niekiedy szkic tatuażu projektowany jest tuż przed przystąpieniem do pracy. Jednak to właśnie w takich okolicznościach powstaje najwięcej nieprzemyślanych wzorów. Jeśli termin wykonania Twojego tatuażu zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz, co chcesz sobie wytatuować – jak najszybciej zmień nastawienie. Wytęż na ile to możliwe wyobraźnię, przeglądaj dostępne w Internecie prace tatuatorów, a następnie zastanów się, co chciałbyś nosić na skórze. Oczywiście zawsze miej na uwadze, że żaden szanujący się tatuator nie splagiatuje pracy innego artysty. Może co najwyżej posiłkować się danym wzorem, jako Twoją inspiracją.

Jeśli chodzi o nieprzemyślane wzory, to do takich należą też szeroko pojęte tatuaże miłosne. Od dawna mówi się, że imion kochanków, dziewczyn i partnerów nie powinno się tatuować. Mimo tego, nadal wiele osób na taki właśnie rysunek się decyduje. Powodów, dla których takie tatuaże uznaje się za nietrafione, nie trzeba chyba tłumaczyć…

Błędy dotyczące techniki tatuowania

Co oczywiste, jako klient nie masz wpływu na umiejętności tatuatora. Możesz jednak świadomie i z uwagą wybrać profesjonalne, sprawdzone studio. Zamiast oszczędzać, decydując się na usługę proponowaną przez działającego w podziemiu pseudo specjalistę, postaw na fachowy zespół ludzi. Tylko dzięki doświadczonym, przedstawiającym imponujące portfolio tatuażystom, będziesz cieszył się z arcydzieła na swojej skórze.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze stawać na wysokości zadania. Gwarantujemy najwyższą jakość, usługi świadczone przez najlepszych tatuatorów i bezpieczeństwo – podkreśla pracownik jednego z najlepszych studiów tatuażu w Warszawie Art Force.

Nie chcesz nosić na skórze tandetnie wykonanego wzoru? W takim razie nie ryzykuj i nie daj się skusić na atrakcyjne ceny proponowane przez kolegów. Zależy CI na konkretnym stylu? Musisz znaleźć specjalistę obeznanego w danym designie. W tym temacie nie ma drogi na skróty.