Skuteczne metody szybkiego i bezpiecznego odchudzania oraz modelowania sylwetki
17 grudnia 2017

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Skuteczne metody szybkiego i bezpiecznego odchudzania oraz modelowania sylwetki

System podciśnienia

Rewolucyjna technika podciśnienia wielokrotnie zwiększa efekty wysiłku fizycznego, pozwalając na osiągnięcie zamierzonych rezultatów estetycznych w krótkim przedziale czasu. Metoda opiera się na ściąganiu większej ilości krwi w dolne partie ciała, co wpływa na nawet czterokrotnie szybsze spalanie tłuszczu, niż w przypadku konwencjonalnego treningu aerobowego. Aby było to możliwe, należy skorzystać ze specjalnego urządzenia wywołującego efekt podciśnienia – Body Space Vacu Therm. Dolna część ciała zostaje szczelnie zamknięta w kapsule, gdzie jest poddawana naprzemiennemu oddziaływaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Jednocześnie osoba cały czas wykonuje ćwiczenia, co przyczynia się do aktywnego spalania kalorii, przyspieszenia odchudzania i pobudzenia krążenia krwi. Tkanka tłuszczowa stopniowo ustępuje nawet w najtrudniejszych okolicach – na brzuchu, pośladkach czy udach. Problem cellulitu przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie!

Promieniowanie podczerwieni

Terapia podczerwienią – podobnie jak metoda podciśnieniowa – pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Specjalne promienniki podczerwieni są rozmieszczone na urządzeniu do ćwiczeń, oddziałując w stronę osoby ćwiczącej (doskonały przykład opisanej technologii stanowi bieżnia Infrared Q1 firmy Body Space). Promieniowanie podczerwone sprawia, że organizm wydala nie tylko wodę, ale też tłuszcz, cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, a układ immunologiczny podlega wzmocnieniu. Wiązanie wolnych rodników dodatkowo wpływa na oczyszczanie organizmu. Ciepło lasera wydatnie poprawia krążenie krwi, a skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki, zyskując na jędrności i gładkości. W efekcie dochodzi do zwiększenia przepływu krwi, lepszego dotlenienia i ukrwienia wszystkich tkanek. Tlen doprowadzany do komórek ciała powoduje pełne odprężenie, wpływa na redukcję bólów mięśniowych oraz przyspiesza procesy leczenia i regeneracji po ćwiczeniach.

Czy warto?

Technologie wdrażane przez markę Body Space stanowią odpowiedź na potrzeby tysięcy kobiet i mężczyzn, marzących o jędrnej skórze i wysportowanej sylwetce. Dzięki intensywnym ćwiczeniom w profesjonalnym sprzęcie poprawia się wygląd, a wraz z nim wzrasta tężyzna fizyczna. Rozbudowanie i trenowanie mięśni wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie, a nawet na poprawę kondycji seksualnej. Właściwie wdrożona terapia wzmacnia system immunologiczny i wspomaga walkę z przeziębieniami, infekcjami oraz zakażeniami grypopodobnymi w początkowych stadiach ich rozwoju. To absolutna korzyść dla zdrowia – możliwa do uzyskania w bardzo krótkim czasie, w pełni bezpieczny sposób.