bandaże -antycellulitowe
27 kwietnia 2018

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Rodzaje bandaży Arosha

Bandaże Arosha to bandaże stosowane w medycynie estetycznej. Zabiegi z ich wykorzystaniem polegają na zwijaniu wybranych fragmentów ciała. Bandaże Arosha pozwalają na zredukowanie cellulitu, modelowanie sylwetki, nadanie skórze jędrności oraz poprawę jej stanu. Zakładane są na uda, biodra, pośladki, biust, szyję oraz ramiona. Jakie rodzaje bandaży Arosha wykorzystuje się w medycynie estetycznej?

Bandaże Arosha Slim-Cel – bandaże wyszczuplające i modelujące

Są to bandaże, które wykorzystywane są do wykonywania zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę. Wykazują bowiem działanie redukujące tkankę tłuszczową, która negatywnie wpływa na naszą sylwetkę. Ich działanie wyszczuplające opiera się na stymulacji mechanizmu rozkładu trójglicerydów. Takich bandaży używa na przykład Gabinet Kosmetyczny Tutti Beauty, proponując je w kilku rodzajach zabiegów.

W skład bandaży Arosha Slim-Cel wchodzi bowiem kofeina, która wspomaga proces detoksykacji oraz naturalnego metabolizmu nagromadzonych w naszych tkankach tłuszczów. Kolejnym składnikiem bandaży Arosha Slim-Cel jest guarana, która usprawnia proces lipolizy trójglicerydów, dzięki czemu tłuszcz jest jeszcze lepiej i szybciej usuwany z organizmu. Dodatek wyciągu z kasztanowca z kolei chroni naczynia włosowate w skórze oraz stymuluje naturalny jej drenaż. Pozytywnie wpływa to m.in. na stan naszych nóg, gdyż niweluje w nich uczucie ciężkości. Dodatek brązowej algi z kolei przyczynia się do usuwania nagromadzonych metabolitów oraz usprawnia proces metabolizmu tłuszczów.

Bandaże Arosha Cel-Term – bandaże antycellulitowe

Bandaże Arosha Cel-term to bandaże, które z powodzeniem wykorzystywane są również do prowadzenia zabiegów antycellulitowych. Mają one bowiem właściwości stymulujące metabolizm oraz wymianę tlenową, która przebiega w komórkach tłuszczowych. W ich składzie znajdują się takie składniki, jak wspomniana już kofeina oraz brązowa alga, które mają właściwości wspomagające naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspieszanie metabolizmu tłuszczów. Obecna w bandażach Arosha Cel-Term wąkrotka azjatycka pozytywnie wpływa z kolei na stan naszej skóry, poprawia jej sprężystość, a dzięki stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu, zapobiega także powstawaniu nieestetycznych rozstępów. Oprócz tych składników, bandaże Arosha Cel-Term wzbogacone są także w dodatkową substancję rozgrzewającą, która dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych wspomaga przenikanie substancji aktywnych do głębszych warstw naszej skóry.