lifting twarzy plasma iq
1 listopada 2020

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Plasma IQ – bezpieczny lifting dla skóry twarzy

Medycynę estetyczną z roku na rok doceniamy coraz bardziej – z bezpiecznych zabiegów korzysta obecnie spora liczba Polaków. Nowoczesne, bezinwazyjne i skuteczne metody są doskonałym sposobem na podkreślenie naszego piękna. Co ważne, oferta gabinetów stale się rozszerza powodując, że świadome dbanie o własny wygląd staje się wyjątkowo proste.

Uśmiech jest wizytówką człowieka, oczy zaś mówią o nim naprawdę wiele. Jakby na przekór temu okazuje się, że skóra twarzy w okolicy tych właśnie miejsc, mocno narażona jest na upływ czasu. Zmarszczki, sińce, czy przebarwienia pojawiają się także w wyniku męczącego trybu życia – zbyt wiele obowiązków, nieustanny stres oraz problemy ze snem nie są łaskawe dla cery. Technologia zwana Plasmą IQ to efektywna odpowiedź na wyżej wymienione niedoskonałości. Jej działanie – na dodatek – przekłada się na lepsze samopoczucie i większą pewność siebie.

Innowacyjne podejście do liftingu

-Zabieg bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy – mówi specjalistka ze szczecińskiego salonu medycyny estetycznej PODZAMCZEzaleca się osobom, dla których liczy się prezencja. Pomaga on bowiem między innymi, poprzez widoczne polepszenie rysów, odzyskać świeże i atrakcyjne spojrzenie. Jedne z lepszych rezultatów w tym obszarze uzyskuje się dzięki wykorzystaniu innowacyjnego, a zarazem prostego urządzenia – właśnie Plasmy IQ. Ten powstały we Włoszech sprzęt, z dużym powodzeniem stosuje się w medycynie estetycznej, jak również w dermatologii.

Plasma IQ – zasada działania

Za sprawą jonizacji zawartych w powietrzu gazów, generator – jak łatwo można się domyślić – produkuje wiązkę plazmy. Ona natomiast, wydobywając się z końcówki przyłożonej do twarzy pacjenta, szczegółowo penetruje skórę, nie wpływając przy tym w żaden sposób na jej głębsze warstwy. Owa plazma pozwala na w pełni kontrolowaną sublimację (czyli odparowanie) z naskórka warstwy korneocytów. Wszystko wykonywane jest punktowo, bez przypadkowego zahaczania o sąsiednie obszary.

Bezinwazyjność

Drobne ślady – o średnicy nieprzekraczającej jednego milimetra – powstające w czasie korzystania z generatora, pozwalają na bieżąco śledzić uzyskiwane efekty. Będąc jedynymi niepożądanymi oznakami poddania się zabiegowi, znikają całkowicie przed upływem tygodnia. Warto podkreślić, że używanie Plasmy IQ nie prowadzi do przerwania ciągłości skóry właściwej, ani też do wystąpienia nawet najdrobniejszego krwawienia. Niemechaniczny sposób usunięcia nadmiaru tkanki sprawia, że całość spokojnie nazwać można bezinwazyjną.

Zastosowanie Plasmy IQ

Jeżeli przeraża nas chirurgia plastyczna i z jakichś powodów nie chcemy decydować się na korekty laserowe, opisywane rozwiązanie wydaje się wprost idealne. W tym przypadku niezwykle interesujące jest to, że pozytywne, widoczne w zasadzie od razu, rezultaty utrzymują się od dwóch do nawet czterech lat od opuszczenia gabinetu. Plasma IQ, jako komfortowe i zupełnie bezpieczne podejście do tematu liftingu, znalazła zastosowanie przede wszystkim w zwalczaniu opadających powiek, kurzych łapek oraz zmarszczek palacza.