uzdrawianie kolorami
6 maja 2020

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Na czym polega uzdrawianie kolorami?

Koloroterapia, której skuteczność jest znana już od wielu pokoleń na Ziemi. Zabieg ten polega na takim doborze kolorów do odpowiednich organów, aby nastała szybka poprawa ich działania, oczyszczać należy przy tym centra energetyczne i mocno nad nimi popracować. Sesja terapeutyczna wpływa zatem na pełne odprężenie, wyluzowanie, nabranie optymizmu czy dystansu do wielu spraw i ludzi, działa Siła dana od Pana Stworzyciela. Koloroterapia ma działanie całościowe, gdyż dociera do ducha i ciała, a jako jasnowidz i uzdrowiciel docieram do sedna, źródła, przyczyny problemu zdrowotnego.

Czy to aby na pewno nowa metoda?

Chromoterapię stosowały już wcześniejsze cywilizacje. Jednak właśnie dziś powraca w swojej czystej formie. Czerpiąc z wielkiej mądrości zawartej w barwach, możemy pozytywnie i w sposób bezinwazyjny wpływać na swoje życie. Uzdrawianie kolorami przejawia się w wielu skutecznych formach. W Polsce tego typu leczeniem zajmuje się Pan Romuald Statkiewicz i Pani Elżbieta Gas, popularni jasnowidze i doradcy.

Szybko pojawiające się efekty kuracji to zasługa siły, którą dysponują. Widoczną poprawę stanu zdrowia ludzie uzyskują poprzez silne i intensywne działania.

W jaki sposób działa?

Opisywane działania pobudzają poszczególne centra energetyczne, które zasilają energią podległe im organy wewnętrzne, wspomagając naturalne procesy powrotu do zdrowia oraz wzmacniając system odpornościowy, tak ważny w dobie działania zjadliwych koronawirusów, czyli broni biologicznej. Zadaniem konkretnych kolorów jest wspomaganie wewnętrznych organów, aby uruchomić proces oczyszczania. W celu uzyskania szybkiej poprawy, należy wcześniej ustalić, jakich kolorów organizm ma deficyt i zastosować rozwiązania. Proponowane przez uzdrowicieli sesje terapeutyczne przynoszą szybką poprawę zdrowia. Chromoterapia działa kompleksowo, gdyż dociera ona do ducha i ciała, odnajdując najpierw prawdziwe przyczyny problemu.

Wpływ barw na ludzi

Barwy, co warto zauważyć, działają na wiele sposobów – pobudzają, uspokajają. Warto zatem wiedzieć, jak wpływają na ludzi kolory, którymi się otaczają. Pamiętajmy, że nawet wyobrażenie sobie któregoś z nich wywoła pewien efekt. Nie będę jednak podawał, na co jakie kolory działają, gdyż używanie tej wiedzy przez osoby, które są bez odpowiedniego przygotowania i praktyki, doprowadzi wielu do mało korzystnych sytuacji.

Jednak prowadzimy szkolenia w ramach Akademii Świadomości Duchowej i uczymy przyszłych i obecnych uzdrowicieli, co i jak należy stosować, aby pomóc osobom będącym w potrzebie poprawy zdrowia.