Modne fryzury damskie
22 kwietnia 2019

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Modne fryzury damskie

Każda kobieta raz na jakiś czas czuje nieodpartą chęć przejścia metamorfozy. Najczęściej zmiana dotyczy fryzury, która od lat pozostaje taka sama. Dobrą okazją do eksperymentów
z wizerunkiem jest wyjście na imprezę okolicznościową, rodzinną czy firmową. Wówczas każda z pań chce wyglądać olśniewająco. Zanim umówisz się na wizytę u fryzjera, poznaj najmodniejsze obecnie fryzury damskie.

Właściwie dobrane i wykonane uczesanie ma ogromny wpływ na wizerunek kobiety. Często włosy są ważniejsze niż makijaż i strój, a zawsze stanowią dopełnienie stylizacji. Warto wiedzieć, że podobnie jak w modzie, również we fryzjerstwie pojawiają się wciąż nowe trendy. Nie wszystkie kobiety śledzą je na bieżąco, pozostając raczej wiernym swoim wyborom sprzed lat. Tymczasem dobry fryzjer z Atelier Fryzjerskiego Labun zaproponuje zupełnie zaskakujące cięcie oraz inną stylizację uczesania. Metamorfoza może odbyć się na włosach krótkich i długich. Aby efekt był taki, jak tego oczekujesz, wraz z fryzjerem ustal swoje oczekiwania, skonfrontuj je z jego wizją czy sugestiami. Inspiracją mogą być też aktualne światowe trendy, które prezentujemy poniżej.

Fryzury na krótkich włosach

Wbrew pozorom krótkie włosy to wielkie pole do popisu dla stylisty fryzur. Najmodniejsze obecnie cięcia są awangardowe i odważne. Warto wypróbować je na swoich włosach, zwłaszcza, gdy znudziły Ci się klasyczne, zachowawcze uczesania. Asymetryczna fryzura
z grzywką zaczesaną na bok to jedna z ciekawszych propozycji. Dobrze pocieniowane włosy nie wymagają dużo pracy przy codziennej pielęgnacji czy stylizacji. Po prostu układają się „same”!

Inną, bezpieczniejszą propozycją jej bob. To fryzura, która od lat przeżywa swoje wzloty
i upadki — obecnie jest lansowana przez gwiazdy. Kobiety o szczupłej twarzy będą wyglądały pięknie we włosach okalających ich twarz i kończących się tuż pod uchem. Taka długość może być jednak problematyczna, jeśli na co dzień preferujesz fryzury związane lub upięte. Gdy Twoje włosy podrosną, możesz czesać je na wiele sposobów.

Długie włosy i sposoby ich upięcia

Wśród popularnych obecnie fryzur na włosach długich królują swobodne upięcia, które wyglądają na niedbałe i przypadkowe. Nic bardziej mylnego! Zazwyczaj pracuje nad nim sztab stylistów. Decydując się na fryzurę damską tego typu możesz być pewna, że będziesz czuła się w niej lekko i kobieco. Subtelnie zaplecione warkocze, koszyczki lub korony, a także koki – dobrze, jeśli z tych starannych fryzur ucieka kilka nieujarzmionych kosmyków.

Jak widać, czeka na Ciebie prawdziwe morze możliwości – bez względu na to, czy chcesz poeksperymentować, czy tylko odświeżyć wygląd. Odważ się z nich skorzystać!