24 stycznia 2017

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Hotel ze SPA sposobem na romantyczny weekend

Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu oderwać się na chwilę od życia codziennego i spróbować czegoś nowego – najlepiej w towarzystwie drugiej połówki. Doskonałym pomysłem na weekendowy odpoczynek we dwoje jest wybranie się hotelu ze SPA. Oto co znajdziemy w ofercie takich obiektów.

Masaże

Wizyta w salonie masażu to idealny sposób na relaks. Profesjonalnie wykonany masaż to przede wszystkim ulga dla mięśni, które w wyniku codziennego stresu, złych nawyków, braku aktywności fizycznej lub przeciążenia stają się nadmiernie spięte. Masaż ponadto pozytywnie wpływa na pracę układu krążenia oraz uelastycznia stawy – dlatego polecany jest szczególnie osobom uprawiającym sporty. W ofertach salonów masażu znajdziemy wiele różnorodnych zabiegów, np. masaż z użyciem olejków zapachowych, masaże czekoladą lub masaże wyszczuplające – każdy z nich zorientowany jest na osiąganie innych efektów i przynoszenie ulgi w innych dolegliwościach.

Sauny

Oczyszczenie ciała i ducha – to efekty sesji w saunie. Hotele SPA zazwyczaj oferują swoim gościom dostęp do saun różnego rodzaju, np. saun infrared (w których zamiast pary wodnej wykorzystywane jest promieniowanie podczerwone emitowane przez specjalne promienniki), sauny fińskie, sauny mokre. Regularne wizyty w saunie pozytywnie wpływają na kondycję skóry, dają ukojenie w bólach reumatyczny oraz wzmacniają układ odpornościowy. Należy jednak pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach do korzystania z sauny, między innymi chorobach układu oddechowego czy zmianach skórnych.

Hydroterapia

Hydroterapią nazywamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące w celach leczniczych i relaksacyjnych wodę o różnych temperaturach i wzbogacaną specjalnymi substancjami, np. olejkami eterycznymi czy solami mineralnymi. Zabiegi przeprowadzane mogą być w wannach jacuzzi lub specjalnych kabinach natryskowych, aplikujących wodę z różną intensywnością. Efektem zabiegów jest odprężenie, rozluźnienie mięśni oraz stymulacja zmysłów.

Weekendowy wyjazd do hotelu SPA to idealny pomysł na romantyczne spędzenie czasu z drugą połówką. W trakcie pobytu mamy szansę odciąć się na chwilę od wszelkich stresów, a liczne zabiegi pozytywnie wpływające na nasz nastrój pozwolą nam w pełni cieszyć się obecnością ukochanej osoby. Bogatą ofertę zabiegów SPA znajdziemy w ofercie Hotelu Supraśl***.

 

Tagi: , ,