14 marca 2017

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Geneo – zabiegi oczyszczające skórę twarzy

Każda z nas marzy o nieskazitelnie pięknej cerze. Nie da się  tego osiągnąć bez dokładnego oczyszczania. Demakijaż, peelingi, mleczka – te zabiegi i preparaty pozwalają nam zadbać o cerę we własnym domu, jednak znacznie skuteczniejsze jest skorzystanie z usług profesjonalnych. Poznajcie zabieg Geneo – nowoczesne oczyszczanie, którego efekty widać od razu.

Czym jest zabieg Geneo?

Celem zabiegu Geneo jest złuszczanie skóry, a także nadanie jej młodszego wyglądu, odświeżenie i przywrócenie jędrności. Jak to działa?

Zabiegi Geneo wykorzystują efekt Bohra, czyli przemieszczanie się tlenu pod wpływem działania dwutlenku węgla. Bąbelki powietrza z uderzeniową dawką dwutlenku węgla działają na powierzchni skóry, przyczyniając się do ruchu tlenu w jej głębszych warstwach. Przekłada się to na zwiększenie tempa przepływu krwi, a to z kolei – na większe odżywienie, szybszą regenerację i zdrowszy wygląd. Dobre ukrwienie jest podstawą sprawnej wymiany martwych i uszkodzonych komórek na nowe i zdrowe, a także usprawnia wchłanianie preparatów odżywczych, dlatego zabiegi Geneo powinny poprzedzać dalsze działania pielęgnacyjne – ich efekt będzie wówczas wzmożony.

Przebieg i efekty zabiegu Geneo

Zabieg Geneo trwa zaledwie kwadrans i polega na masażu twarzy kolistymi ruchami przy użyciu specjalnej głowicy. Dla ułatwienia twarz pokryta jest żelem. Po zabiegu możliwe jest lekkie szczypanie lub łaskotanie, które ustaje najdalej po kilkunastu minutach. Aby tego uniknąć, skóra jest kojona delikatnym masażem po zakończeniu prac z głowicą.

Efekty są widoczne natychmiast. Skóra staje się sprężysta i pełna blasku, a koloryt się wyrównuje. Z tego powodu zabieg Geneo warto wykonać przed jakimś ważnym dniem, kiedy oczy wszystkich skupiają się na nas. Będziemy nie tylko czuć się, ale też wyglądać pięknie.

Ponieważ zabieg wykorzystuje naturalne zjawiska zachodzące w naszej skórze, jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Zabiegi Geneo wykonują dobre salony kosmetyczne, np. www.maestiaklinikaurody.pl.