28 stycznia 2019

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Depilacja pastą cukrową i jej zalety.

Depilacja ciała jest podstawą kobiecej pielęgnacji. Dlatego panie szukają bezpiecznych, ale skutecznych sposobów na pozbycie się niechcianych włosów. Warto spróbować depilacji pastą cukrową! To metoda pozwalająca cieszyć się gładką i delikatną skórą na dłużej. Jak przeprowadza się taką depilację? Czy jest bolesna? Poznajmy zalety depilacji z użyciem pasty cukrowej i najlepsze produkty do jej przeprowadzenia.

Na czym polega depilacja pastą cukrową?

Depilację pastą cukrową wykonujemy w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Kosmetyczka nakłada pastę dłonią pod włos, a zrywa z włosem, dzięki temu włosy nie wrastają w skórę i nie łamią się u nasady. Są skutecznie wysuwane z kanału mieszka włosowego bez podrażnień i uszkodzeń. Koniec z paskami fizelinowymi! Pasta nie pozostawia klejącej warstwy na skórze i można ją aplikować wielokrotnie w tym samym miejscu. Ważne, aby depilację wykonywała doświadczona, specjalnie przeszkolona kosmetyczka, która wykorzysta do zabiegu profesjonalne kosmetyki, takie jak kosmetyki firmy ROYX PRO. Czym wyróżniają się te produkty?

Pasty cukrowe ROYX PRO powstają z połączenia naturalnych składników: cukru, który pełni rolę naturalnego konserwantu, uniemożliwiającego rozwój bakterii, wody, kwasku cytrynowego, glukozy, fruktozy oraz naturalnych zagęstników – tapioki i maranty. Nie zawierają konserwantów i mogą być wykorzystywane bez względu na typ skóry i włosów. Depilacja z użyciem past cukrowych ROYX PRO peelinguje i pielęgnuje skórę, pozostawiając ją niesamowicie delikatną.

Zalety depilacji pastą cukrową

Wiemy już, że depilacja pastą cukrową zapewnia spodziewane efekty, a przy tym jest bezpieczna dla naszej skóry. Jakie jeszcze wiążą się z nią zalety?

Depilacja pastą cukrową:

  • zabieg zdecydowanie mniej bolesny od innych metod usuwania owłosienia
  • skuteczność nawet przy krótkich włosach i meszku,
  • przy systematycznej depilacji skóra pozostaje gładka nawet do 6 tygodni
  • w 100% naturalne produkty do depilacji,
  • pozbycie się problemu wrastających i złamanych włosów,
  • jednoczesne peelingowanie i nawilżanie depilowanego obszaru,
  • higieniczna metoda depilacji,
  • minimum podrażnień,
  • depilacja dla każdego.

Ponadto pasty cukrowe są bardzo wydajne. Wystarczy ich niewielka ilość, aby wydepilować całe ciało. Pasta wyrywa włosy we wczesnej fazie anangenowej, dlatego kobiety zauważają stopniowe zanikanie owłosienia. Różnicę widać już po kilku zabiegach. Wosk nie zapewnia takich efektów!

Czy istnieją przeciwwskazania do depilacji pastą cukrową?

Depilacja pastą cukrową nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań. Mogą z niej korzystać nawet panie, które borykają się z problemami żylaków i skóry naczyniowej. Ewentualne zaczerwienienia, które powstają w trakcie depilacji, błyskawicznie znikają, a my możemy cieszyć się gładką, wypielęgnowaną skórą. Co więcej, jak podkreśla nasz rozmówca z firmy produkującej pasty cukrowe ROYX PRO, temu rodzajowi depilacji mogą poddać się kobiety w ciąży, a także osoby dotknięte cukrzycą, łuszczycą i egzemą.

Depilacja pastą cukrową prawie nie powoduje reakcji alergicznych. Warunkiem jest skorzystanie z naturalnych past cukrowych ROYX PRO, które nie zawierają konserwantów.

Przekonaj się sama, że depilacja pastą cukrową to najlepszy sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia!