Biorezonans a terapia odchudzajaca w VITALMEDIC
6 listopada 2021

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Biorezonans a terapia odchudzająca w VITALMEDIC

Otyłość i nadwagę można bezprecedensowo określić jako cywilizacyjne problemy XXI wieku. Osób, które mają problemy z nadprogramową ilością kilogramów, jest wiele. Próbują one różnych sposobów – diet, ćwiczeń fizycznych, zabiegów kosmetycznych, a nawet medycyny estetycznej. Nieszablonowym i skutecznym sposobem na zrzucenie kilogramów jest też terapia odchudzająca z zastosowaniem biorezonansu.

Na czym polega biorezonans?

Metodą biorezonansową określa się obszar metodologii związanej z diagnostyką i terapiami. Biorezonans opiera się na wiedzy, że wszystkie tkanki, narządy i komórki emitują prąd o bardzo małym napięciu. Każdy człowiek posiada zatem charakterystyczne pola magnetyczne, drgania i fale.

Biorezonans zalicza się do metod medycyny alternatywnej. Budzi on kontrowersje, jednak coraz więcej lekarzy przyznaje, że jest skuteczny. Praktycy biorezonansu znają częstotliwości drgań wszystkich patogenów w różnych stadiach rozwoju. Dzięki temu mogą przeprowadzić szybką diagnostykę. Biorezonans pomaga ustalić badania m.in. na pasożyty, wirusy, bakterie, pierwotniaki, metale ciężkie, substancje toksyczne, alergie. Za jego pomocą można prowadzić nie tylko terapie antypasożytnicze, ale też oczyszczająco-detoksykacyjne i wzmacniające organizm.

Biorezonans przeprowadza Gabinet Biorezonansu Vitalmedic z Łodzi, prowadzony przez Beatę Monikę Koperniak. Specjalistka medycyny alternatywnej ma wielką wiedzę i możliwości. Pomaga szczególnie w przypadku odchudzania, chorób pasożytniczych i wirusowych, a także problemów niewiadomego pochodzenia.

Jak wygląda terapia odchudzająca z zastosowaniem biorezonansu?

Terapia odchudzająca w VITALMEDIC to skuteczny sposób na zwalczenie nadwagi. Ma ona na celu poprawę przemiany materii (z uwzględnieniem zmniejszenia apetytu na słodycze i spalanie nadmiaru tłuszczów w organizmie).

Należy podkreślić, że terapia odchudzająca jest bezpieczna i zapewnia trwałe efekty. Nie pojawia się efekt jojo. Podczas terapii z wykorzystaniem metody biorezonansu następuje oczyszczenie organizmu z toksyn. Ważne są podstawowe zasady prawidłowego żywienia (brak podjadania i zajadania smutków, stałe godziny posiłków, sięganie po jedzenie tylko podczas uczucia głodu, kultura jedzenia).

Terapia odchudzająca w VITALMEDIC nie polega na przestrzeganiu tradycyjnej diety redukcyjnej. Terapia ta sprawia natomiast, że odblokowane zostają rezerwy tkanki tłuszczowej dostarczające organizmowi niezbędnej energii, dzięki czemu tłuszcz może być efektywnie spalany. Pacjenci nie są rozdrażnieni, nie czują dotkliwego głodu ani nie pogarsza im się samopoczucie – w przeciwieństwie do funkcjonowania podczas tradycyjnych diet.