komfortowe bieganie z telefonem armband
31 sierpnia 2021

Kategoria:
Sport

Armband jako praktyczne akcesorium dla aktywnych. Czym się charakteryzuje?

Armband to etui na telefon do biegania, które sprawdza się doskonale dla ludzi uprawiających różne sporty. Osoby prowadzące aktywny tryb życia, do osiągnięcia najlepszych rezultatów potrzebują sprawdzonego wyposażenia na najwyższym poziomie. Biegacze cenią sobie nie tylko dobre buty czy odzież termiczną, ale także właśnie gadżety, które umożliwiają im się przemieszczanie nawet na najdłuższych trasach. Armband pozwoli przez cały ten czas pozostawać w stałym kontakcie z bliskimi. Czym wyróżnia się ten case?

Armband – charakterystyka komfortowego etui

Armband do biegania to opaska na ramię w formie sportowego etui. Wyróżnia się niezaprzeczalną jakością, dzięki czemu jest to doskonały dodatek do każdej aktywności fizycznej. Opaska wykonana z odpowiednio dobranych materiałów zapewnia trwałość i wygodę użytkowania. Jest komfortowa w noszeniu, a silikonowe uchwyty rozciągają się na tyle mocno, żeby zmieścił się w nich telefon o dużych wymiarach. Opaska wyposażona jest w elastyczny materiał, który dobrze się rozciąga i przylega do ramienia. Jest pokryta miękkim materiałem, który zapobiega uczuleniom i otarciom. Dodatkowo armband może być wyposażony w przezroczysty ekran, który pozwala na kontrolowanie takich parametrów, jak trasa, czas, odległość, czy też spalone kalorie widoczne na ekranie smartfona.

Niektóre modele umożliwiają komfortowe korzystanie z telefonu bez wyciągania go z pokrowca. Etui umieszcza się na ramieniu za pomocą opaski, dzięki której można dowolnie je dopasowywać. W efekcie idealnie przylega do ciała. Futerał jest uniwersalny i zmieści się do niego każdy model telefonu. Ochrona zabezpiecza telefon przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg. Pokrowiec chroni także sprzęt przed zadrapaniami i zarysowaniami, które mogą utworzyć się podczas przechowywania urządzenia w kieszeni. To także rozwiązanie dla osób, które lubią prowadzić wielogodzinne rozmowy z bliskimi.

Dlaczego warto kupić armband?

Biegacze często używają aplikacji mobilnych, które pozwalają mierzyć kilometry i spalone kalorie. Armband to wygodny sposób na kontrolowanie postępów i cieszenie się funkcjami telefonu w każdym momencie. Smartfon umieszczony na ramieniu nie przeszkadza w trakcie biegu i nie ogranicza ruchów. Opaska dodatkowo wykonana jest z wodoodpornych materiałów, dzięki czemu podczas deszczu nie trzeba się martwić, że telefon zmoknie. Takie zalety powodują, że z opasek na ramię do biegania ze sklepu Super Shield korzysta tak wielu zadowolonych klientów. Niektóre modele posiadają także małą kieszonkę, która jest idealnym miejscem na schowanie kluczy lub drobnych pieniędzy.