impreza-namiot
8 maja 2018

Kategoria:
Rozrywka

Wynajem namiotów halowych doskonałym rozwiązaniem na imprezy plenerowe

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszy się organizacja w plenerze różnego rodzaju imprez – rozmaitych festynów, uroczystości rodzinnych czy po prostu przyjęć ogrodowych na większą skalę niż tylko skromny grill. W naszym zmiennym klimacie stało się to możliwe dzięki pojawieniu się rozwiązania, jakim są namioty halowe.

Dzięki nim niestraszne są już zmiany pogody, która potrafi płatać figle niezależnie od pory roku. Nawet najpiękniej zapowiadający się dzień może się bowiem skończyć ulewą. Zaproszeni goście schronią się jednak wówczas właśnie w wielkim namiocie, gdzie zabawa będzie toczyć się dalej.

Komfortowe zarówno latem…

A co w przypadku upałów? Czy nie poczujemy się w takim namiocie jak w dusznej szklarni?

Namioty halowe przeznaczone do organizacji imprez plenerowych odbijają promienie słońca i są tak skonstruowane, by w każdej chwili możliwe było zwinięcie ich ścian, zapewniając przyjemny przewiew – informuje specjalista z firmy VIGVAM, która zajmuje się wynajmowaniem namiotów halowych. – Poza tym obecnie nie stanowi problemu też klimatyzowanie wnętrza namiotu – dodaje.

… jak i zimą

Mało tego – nowoczesne namioty halowe można wyposażyć również w estetyczne źródła ciepła, dzięki którym nawet w zimie uczestnicy organizowanej w nich zabawy będą czuli się komfortowo. Skrzący się śnieg, klimatyczne światełka i przezroczyste ściany ogrzewanego namiotu, przez które doskonale widać urokliwą aurę na zewnątrz… Nic dziwnego, że zimowe wesela w plenerze to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat!

Przestronne i uniwersalne

Nawet gdy pogoda w pełni sprzyja, to przecież po zapadnięciu zmroku widoczność robi się ograniczona i wiele imprez przenosi się pod dach. A nie pod każdym dachem da się zmieścić wszystkich gości, jeśli ich liczba idzie w dziesiątki czy nawet staje się trzycyfrowa. Dzięki namiotowi halowemu przestaje to być problemem. Pomieści on nie tylko ludzi, ale też stoły i krzesła, do tego jeszcze bufet, miejsce dla orkiestry, a nawet parkiet taneczny, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Funkcjonalność i estetyka

Kto chociaż raz brał udział w imprezie plenerowej zorganizowanej w profesjonalnym namiocie halowym, ten z pewnością dostrzega walory takiego rozwiązania. Dla kogoś, kto natomiast tylko o nim słyszał, może brzmieć to nieco jak swego rodzaju prowizorka. Takim osobom spieszymy więc donieść, że namioty halowe to w tej chwili stylowe konstrukcje, które można w dowolny sposób przyozdobić, aby prezentowały się tak elegancko i efektownie, jak tylko byśmy sobie tego życzyli.