14 września 2017

Kategoria:
Rozrywka

Udany urlop z dziećmi? Koniecznie odwiedź Pałac w Konarach

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem idealnego miejsca na wakacje z dziećmi, zachęcamy do skorzystania z uroków malowniczych Gór Świętokrzyskich. Wspaniałe krajobrazy, doskonałe powietrze, bogactwo pieszych i rowerowych szlaków turystycznych – to tylko niektóre zalety regionu. Udany urlop wymaga oczywiście również dobrego wyboru zakwaterowania. Takim bez wątpienia jest Pałac w Konarach.

Dokąd się wybrać na urlop z dziećmi?

Góry Świętokrzyskie to doskonałe miejsce na wakacyjny wypoczynek. Bez względu na to, czy pociąga cię przygoda, czy wolisz raczej odpocząć w zacisznym zakątku blisko natury, okolice Kielc z pewnością spełnią twoje oczekiwania – zapewnia nasz rozmówca z Pałacu w Konarach.

Podróżując z dziećmi trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Po pierwsze, hotel musi zapewniać odpowiednie warunki do sprawnej opieki nad dziećmi. Jest to szczególnie istotne, w przypadku najmłodszych pociech oraz dzieci z ograniczoną sprawnością ruchową, np. poruszających się na wózku.

Po drugie, warto pamiętać, że dzieci szybko nudzą się aktywnościami preferowanymi przez dorosłych. Dlatego hotel musi zapewniać też atrakcje skierowane do gości z najmłodszej grupy wiekowej.

Wypoczynek w Pałacu w Konarach

Pałac w Konarach doskonale spełnia wszystkie te wymagania. Rodziny z dziećmi mogą skorzystać z komfortowych, klimatyzowanych apartamentów lub mniejszych pokoi z dostawkami, zawsze ciesząc się maksymalną wygodą.

Czas wolny z maluchami można spędzać na świeżym powietrzu, bawiąc wśród zieleni otaczającej hotel lub na świetnie wyposażonym i bezpiecznym placu zabaw ze zjeżdżalniami, piaskownicą i torami przeszkód.

Starsze dzieci z pewnością docenią możliwość korzystania z boiska i kortów tenisowych Pałacu w Konarach. Podczas gdy młodzież będzie oddawała się swoim rozrywkom, dorośli mogą relaksować się w saunach przy strefie basenowej, pływać lub korzystać z dobrze wyekwipowanej siłowni z bieżniami, trenażerem eliptycznym, steperem i rowerkiem stacjonarnym.

W weekendowy wieczór warto wybrać się do działającego przy hotelu klubu Mirage. Goście mogą cieszyć się tutaj dobrą muzyką i delektować się ciekawymi drinkami, a także grać w bilard i kręgle. Warto tutaj dodać, że klub umieszczony jest w części oddalonej od pokoi noclegowych, toteż muzyka nie przeszkadza pozostałym gościom w nocnym wypoczynku.

Pałac w Konarach położony jest w niewielkiej odległości od uzdrowiska w Busku Zdroju i bardzo blisko drogi krajowej 73, dzięki czemu dojazd do Kielc i innych miejscowości jest szybki i łatwy. Jednocześnie eleganckie, doskonale wyposażone wnętrza hotelu i bogactwo znajdujących się tu atrakcji powodują, że osoby poszukujące odpoczynku, nie będą opuszczać go zbyt często.