balony w firmie
19 grudnia 2020

Kategoria:
Rozrywka

Tematyczne dekoracje z balonów. Pomysły i inspiracje

Dekoracje z balonów powróciły w wielkim stylu. Na jakiś czas zapomniane, dziś znowu świecą tryumfy. Przy jakich okazjach najczęściej się po nie sięga? Okazuje się, że podczas urodzin, przyjęć sylwestrowych i karnawałowych, podczas wesel lub chrzcin. Z ich pomocą można stworzyć robiące ogromne wrażenie dekoracje. Przykłady? Jest ich całe mnóstwo! Od tematycznych figur po skomplikowanego instalacje.

Dekoracje z balonów idealne na urodziny, jubileusze i akcje promocyjne

Balony spisują się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba podkreślenia czyichś personaliów. Z ich pomocą można stworzyć pełne imię albo cyfrę odnoszącą się do przemijającej właśnie wiosny życia. Dowolność kolorystyki i wielkości dekoracji to spory plus. Niektórzy decydują się na liczbę, którą w całości przedstawia jeden balon, a inni na małe baloniki ułożone tak, by tworzyły odpowiedni ciąg liter lub cyfr.

Pewnie kojarzysz tak zwane bramy balonowe. Firmy takie, jak Perfect Event Balonowe Dekoracje, które ich wykonawstwem zajmują się na co dzień, podkreślają że jest to idealna forma promocji danej marki. – Balonowe bramy wykorzystywane są przy akcjach promocyjnych. Udekorowane wejście do obiektu przekłada się na większe zainteresowanie jego ofertą. Poza tym nasza firma wykonuje bramy, które są w pełni spersonalizowane. A to oznacza, że można je potraktować, jako reklamę zwiększającą rozpoznawalność marki – mów przedstawiciel firmy.

Dekoracje z balonowe idealne na przyjęcia sylwestrowe i integracyjne imprezy firmowe


W przypadku wszelkiej maści imprez integracyjnych, karnawałowych i sylwestrowych najlepsze są balony z konfetti lub dekoracje organiczne. Te drugie bazują na specyficznej technice łączenia pojedynczych baloników o różnej wielkości i kształtach. Mimo że taka koncepcja wydaje się dość chaotyczna, w rzeczywistości okazuje się bardzo efektowna. Na weselu można ją wykorzystać, jako ściankę za nowożeńcami.

Interesują Cię ozdoby, które będą stricte tematyczne? Nic prostszego. Dekoracje z balonów mogą przybierać postać dowolnych, czasami wręcz fantazyjnych figur. W kawiarni stanąć mogą balonowe lody, a w sklepie z zabawkami balonowa postać z bajki. Na walentynki można stworzyć balonowe serce, a z okazji świąt – ciekawe, klimatyczne ozdoby bożonarodzeniowe. Możliwości jest całe mnóstwo! Wystarczy wysilić wyobraźnię.

Dziś, gdy na szeroką skalę produkuje się kolorowe balony klasyczne, balony z helem lub balony z wypełnieniem – dekoracje te powróciły do łask. Znów są na topie i w nowej odsłonie po prostu zachwycają!