prezent
29 grudnia 2015

Kategoria:
Rozrywka

Prezent dla mężczyzny – jak sprawić mu radość?

Droga Żono/Dziewczyno/Mamo/Córko! Z pewnością od czasu do czasu zadajesz sobie pytanie: co kupić mężczyźnie Twojego życia na prezent, aby sprawić mu przyjemność? Nieważne, czy to z okazji jego urodzin, Bożego Narodzenia, Dnia Ojca czy rocznicy – wybór może być trudny. Zwłaszcza, jeśli podejrzewasz (całkiem słusznie zresztą), że piąty z kolei krawat lub koszula nie jest tym, co facet chciałby znaleźć pod choinką. Skoro najbardziej uniwersalne podarunki już się przeżyły, to jaki wybór Ci zostaje? Przeczytaj!

Zestawy akcesoriów

Prawdziwy mężczyzna dba o swój wygląd, a szczególną troską obdarza twarz oraz buty. Możesz mu bardzo ułatwić misję i wybrać dla niego odpowiedni zestaw akcesoriów do golenia lub pielęgnacji obuwia (możesz oba, czemu nie?). Takie zestawy są nie tylko wysoce praktyczne, bo pozwalają trzymać niezbędne w codziennych czynnościach przybory w porządku, ale również cieszą oko.

Modele i miniaturowe repliki

Faceci uwielbiają wszystko, co ma koła. Samochody, motocykle, ciężarówki… czołgi! Im większe koła, tym lepsze, choć wraz z rozmiarami pojawią się trzy problemy – klasyczny Ford Thunderbird albo M4 Sherman to pojazdy dość trudno dostępne, na ich opakowanie schodzi sporo papieru, a w dodatku trudno zmieścić je po choinką. Na szczęście można je zastąpić mniejszymi replikami lub modelami do składania. Te drugie są szczególnie atrakcyjne, bo pozwalają mężczyźnie uwolnić swojego wewnętrznego inżyniera, sporo przy tym frajdy, a efekt końcowy będzie świetną ozdobą pokoju lub gabinetu.

Papierośnice oraz piersiówki

Papierosy i alkohol to nie najzdrowsze ze wszystkich używek, ale można z nich przynajmniej korzystać z klasą. Wystarczy stylowa papierośnica oraz piersiówka – nie dość, że są eleganckie i dobrze pasują do wizerunku prawdziwego faceta, to jeszcze są praktyczne. Papierośnica lepiej niż papierowe pudełko chroni przed zgnieceniem, zaś piersiówka nie stłucze się, nie przedziurawi i lepiej niż butelka pasuje do kieszeni.

Sprawienie przyjemności mężczyźnie nie jest, jak widać, takie trudne, wystarczy pamiętać o tym, że każdy lubi prezenty praktyczne i wiążące się z jego stylem życia.

Jeśli Twój mężczyzna lubi rządzić w kuchni, zestaw noży kuchennych będzie dla niego świetnym prezentem! Zajrzyj do sklepu porcelana24.pl po więcej pomysłów.