walentynki
1 lutego 2016

Kategoria:
Rozrywka

Poszukujesz miejsca, w którym spędzicie walentynki? Nie zawiedź swojej ukochanej!

Walentynki to wspaniały dzień. Tradycja Święta Zakochanych znalazła swój początek w Stanach Zjednoczonych. W Polsce z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Wszyscy wiemy, że miłość powinno się pielęgnować codziennie, jednak dzień Świętego Walentego jest doskonałą szansą , aby celebrować nasze uczucia w zupełnie inny niż dotychczas sposób. Dobrym pomysłem na świętowanie Dnia Zakochanych jest na przykład wizyta restauracji, czyli w miejscu, którego nie odwiedzamy na co dzień.

Jak spędzić Walentynki?

Zakochani mają mnóstwo pomysłów na przeżycie Walentynek. Niektórzy spędzają ten dzień jak każdy inny – w domu, urozmaicając go jednak delikatnymi romantycznymi akcentami. Dla innych wieczór ten staje się możliwością poznania czegoś nowego we dwoje. Planując Walentynki warto wziąć pod uwagę miejsce, które będzie dla partnera miłym zaskoczeniem. Dobrym przykładem będzie restauracja, w której zadurzeni w sobie kochankowie rozkochają się również i w smakach.

Dzień Zakochanych w restauracji

Walentynki w restauracji są świetną okazją do rozsmakowania się w przepysznych potrawach. Prawidłowo jest rozejrzeć się za lokalem odpowiednio przed terminem Walentynek, ze względu na to, iż bezpośrednio przed Dniem Zakochanych może okazać się, że wszystkie stoliki będą już zarezerwowane. Przyczyną jest to, że święto te staje się z roku na rok coraz bardziej popularne. Warto, by restauracja sprzyjała swoją atmosferą zakochanym, którzy liczą na cichy i spokojny wieczór we dwoje. Przeciętność w ten wyjątkowy wieczór nie powinna być czymś, co spełni nasze oczekiwania. Jednym z nieprzeciętnych miejsc, w którym spędzenie Walentynkowego wieczoru zaliczyłoby się na pewno do najmilszych doznań w życiu, jest Villa Estera. Można zdecydować się na elegancką kolację spędzoną w bardzo gustownych, ręcznie malowanych wnętrzach.

Restauracja oferuje swoim gościom cykliczne imprezy. Charakteryzują się one wyjątkową scenerią, a także odpowiednią oprawą muzyczną, dopasowaną oczywiście do sytuacji. Dodatkowo przy okazji organizacji takich imprez cyklicznych hotel oferuje nocleg w eleganckich pokojach w promocyjnych cenach. Wykwintna kolacja połączona z nastrojową muzyką, blask świec i ogień w kominku, a później z nocą w pokoju hotelowym i śniadaniem w restauracji jest czymś, co zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagającej partnerce. Dzięki tak zaplanowanym Walentynkom na pewno nie poczuje się zawiedziona, a wręcz przeciwnie – będzie wniebowzięta tym, jak bardzo troszczymy się o nią i o dobrze spędzony wspólny czas.

Miejsce, które zdecydujemy się wybrać na Walentynki, powinno być wyjątkowe. Nie chodzi o samą lokalizację, ale także o wystrój i chyba przede wszystkim nastrój oraz podawane jedzenie. W Villa Estera wszystko będzie przygotowane profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a to dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu, na który zawsze można liczyć. Walentynki spędzone w takim miejscu na pewno będzie można zaliczyć do niezwykle udanych.