skarbonki dekoracyjne
10 października 2016

Kategoria:
Rozrywka

Pomysł na idealny prezent – skarbonki dekoracyjne

Kiedy zbliżają się święta, zaczynamy rozglądać  się za prezentami dla najbliższych. Nie zawsze wiemy, co im podarować. Chodzimy od sklepu do sklepu, rozglądając się za drobiazgami, które mogłyby ich ucieszyć. Jeśli nie wiemy, co podarować kochanej osobie, dajmy jej skarbonki dekoracyjne. To idealny prezent czy to na mniejszą, czy to na większą okazję.

Dlaczego skarbonka?

Skarbonka to uroczy dodatek do każdego wnętrza. Można ją postawić na stoliku, komodzie czy nawet na parapecie. Nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie może być jego ozdobą. Szczególnie skarbonka dekoracyjna, która może przyjmować różne kształty i kolory – dodaje nasz rozmówca ze sklepu Pomme-pidou.

Skarbonka jest rewelacyjnym pomysłem na prezent, ponieważ każdy na coś oszczędza. Jedni na wakacje, inni na kino domowe, jeszcze kolejni – na bliżej nieznany cel. Odkładają, aż uzbiera się nieco większa kwota, a dopiero potem decydują, na co ją wydają.  Najlepiej, aby skarbonka nie była przezroczysta, wówczas możemy być naprawdę mocno zaskoczeni jej zawartością, kiedy zdecydujemy się przeliczyć wszystkie wrzucone monety.

Skarbonka dla dużych i małych

Skarbonki wcale nie są tylko dla małych dzieci. Wręcz przeciwnie, doskonale sprawdzają się jako prezent dla dorosłych, którzy przepadają za takimi gadżetami. Dekoracyjne skarbonki, tak jak wspomnieliśmy, są ozdobą pomieszczenia, a do tego pozwalają odłożyć pieniądze na postawione sobie cele. Nic bardziej nie motywuje jak myśl, że musimy wypełnić naczynie brzęczącymi drobniakami (i nie tylko), aby potem z radością na ustach móc je przeliczyć.

Jakość prezentów

Wybierając skarbonkę na prezent pamiętajmy, że liczy się jakość upominku. Kupujmy w sprawdzonych sklepach, takich jak Pomme-pidou, gwarantujących najlepszy gatunek materiałów, z których wykonane są produkty oraz zadowolenie klienta. Skarbonki mają być unikatowe. Zwyczajną świnkę znajdziemy w pierwszym lepszym sklepie z upominkami, a uroczego dinozaura czy skarbonkę-żabkę kupić jest znacznie trudniej, dlatego będzie to naprawdę wyjątkowy podarunek.