pole kempingowe w Pobierowie
16 lutego 2020

Kategoria:
Rozrywka

Pole kempingowe w Pobierowie – idealne miejsce na rodzinne wczasy nad morzem?

Pole kempingowe do niedawna było uważane jako idealne miejsce dla harcerzy. Czasy jednak się zmieniły, a kempingi stały się doskonałym pomysłem na wczasy dla całej rodziny. Popularnym ośrodkiem kempingowym jest pole kempingowe w Pobierowie. Dzięki stabilnemu ogrodzeniu dookoła obiektu, miejsce to jest bezpieczne oraz odpowiednie dla dzieci. Dodatkowo pobyt można spędzić zarówno w wygodnych domkach, jak i własnej przyczepie kempingowej. Jakie jeszcze zalety mają pola kempingowe? Dlaczego swój urlop warto spędzić właśnie w Pobierowie?

W jakie udogodnienia wyposażone jest pole kempingowe w Pobierowie?

Pole kempingowe w Pobierowie posiada nie tylko wspaniałą atmosferę i piękne leśne krajobrazy, ale także wiele udogodnień dla swoich wczasowiczów. Na terenie ośrodka wypoczynkowego znajdują się łazienki i prysznice dostosowane do potrzeb lokatorów. Wszyscy przebywający na wczasach w Pobierowie zyskują także dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji mieszkańców ośrodek oferuje kuchenkę gazową z 4 palnikami, lodówkę, garnki, talerze, sztućce, szklanki i inne. Aby umilić urlopowiczom spożywanie posiłków, na terenie pola kempingowego w Pobierowie znajduje się jadalnia i taras, gdzie można również rozwinąć swoje życie i relacje towarzyskie. Ośrodek posiada także dobrze wyposażoną świetlicę ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami oraz telewizją. Pole kempingowe oferuje również plac zabaw dla dzieci wyposażony w huśtawki i karuzele. Dla urlopowiczów przeznaczony jest również parking ogólny lub miejsce parkingowe przy namiocie lub przyczepie. Zarówno namioty, jak i przyczepy posiadają dostęp do prądu, a na terenie ośrodka można skorzystać z bezpłatnego WiFi.

Jakie atrakcje znajdują się w pobliżu pola kempingowego w Pobierowie?

Pobierowo to spokojne miejsce, gdzie można spokojnie odpocząć. Jeśli jednak chcemy pozwiedzać, w okolicy znajdują się liczne atrakcje.

Jak mówi specjalista z firmy wodnik.biz.pl : ,,W niedalekiej miejscowości o nazwie Trzęsacz znajdują się ruiny kościoła zawieszonego na klifie. W Rewalu natomiast znajduje się park rozrywki, idealny zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych.”

Najwięcej atrakcji możemy znaleźć w Kołobrzegu i Międzyzdrojach. Kołobrzeg posiada piękną latarnię morską oraz Muzeum 6D. W Międzyzdrojach natomiast można przejść się popularnym molo lub wybrać się na rejs na wyspę Wolin.