morze
1 listopada 2019

Kategoria:
Rozrywka

Ośrodek wczasowy blisko morza jako idealne miejsce na urlop

Polskie wybrzeże co roku przyciąga do siebie miliony spragnionych miłego odpoczynku turystów – to już niejako tradycja w naszym kraju, szczególnie chętnie praktykowana przez rodziny z dziećmi, które wręcz przepadają za plażą, słońcem i morzem. Planując wakacyjny wyjazd musimy pamiętać o noclegu – w dzisiejszych czasach jedną z najpopularniejszych opcji są ośrodki wczasowe.

Ośrodek wczasowy – solidny standard…

Ośrodki wczasowe wciąż cieszą się wysoką popularnością głównie dzięki swej kompleksowości. Świetnym przykładem jest tutaj rewalski Kompleks Wypoczynkowy Polonia, w którym znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy, żeby miło spędzić wakacje. Wśród głównych atrakcji ośrodka wymienić należy między innymi kryty basen, kort do tenisa oraz rozbudowaną ofertę zabiegów odnowy biologicznej: zabiegi kosmetyczne masaże i hydromasaże, saunę i solarium. Na dzieci czekają dodatkowo plac zabaw oraz brodzik przy basenie

– Goście naszego ośrodka wypoczywają w murowanych domkach letniskowych o powierzchni około 64 metrów kwadratowych wraz z garażem – mówi przedstawiciel kompleksu Polonia – Wszystko domki są w pełni wyposażone w niezbędne podczas wypoczynku sprzęty, m.in. własny węzeł sanitarny, podstawowe wyposażenie kuchenne oraz telewizję satelitarną. Cały kompleks jest ogrodzony, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

…za rozsądną cenę

Kolejnym walorem ośrodków wypoczynkowych jest stosunkowo niski, w porównaniu do innych rodzajów obiektów noclegowych koszt pobytu. Uzależniony jest on oczywiście od długości pobytu, czasu wypoczynku (w tzw. sezonie niskim, trwającym przed i po okresie od początku czerwca do końca sierpnia ceny są niższe) oraz ilości wypoczywających osób. Niemniej ceny są bardzo konkurencyjne – dlatego tego typu obiekty cieszą się dużą popularnością wśród rodzin z małymi dziećmi oraz osób starszych

Tuż obok morza

Bliskość morza to kolejny atut obiektów takich jak Kompleks Polonia. Na plaży możemy spędzać czas na wiele różnych sposobów – od słodkiego leniuchowania na leżaku, kończąc na pływaniu czy różnego rodzaju grach. Plaża to również świetnie miejsce na wspólne oglądanie romantycznych zachodów słońca. Nad morzem warto jednak wypoczywać nie tylko dlatego, że dostarcza rozrywki, a łagodny szum fal świetnie wycisza i uspokaja. Nadmorskie powietrze obfituje również w jod, który jest niezbędny m.in. do prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Dlatego pobyt nad morzem jest polecaną formą spędzania wolnego czasu nie tylko w środku lata, ale również poza sezonem wakacyjnym.