noclegi w Słupsku
24 lipca 2020

Kategoria:
Rozrywka

Nocleg w Słupsku. Gdzie warto się zatrzymać?

Słupsk jest niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym, niezależnie czy świeci słońce, czy pada deszcz. Jest miastem ulokowanym w niewielkiej odległości od morza, co czyni je atrakcyjną bazą wypadową do wielu nadmorskich miejscowości. Do miasta przyjeżdżają nie tylko turyści zauroczeni niezwykłą architekturą, ale i pracownicy szukający noclegów. Słupsk posiada bogatą bazę noclegową. Podpowiadamy zatem, gdzie warto się zatrzymać.

Gdzie warto zatrzymać się w Słupsku?

Słupsk to bardzo atrakcyjne miasto pod względem turystycznym. Turyści często tutaj przyjeżdżają, aby zwiedzić Basztę Czarownic, będącą pozostałością dawnych murów obronnych, Zamek Książąt Pomorskich, który jest siedzibą Muzeum Pomorza Środkowego czy gotyckie kościoły. Do atrakcji okolicy należą także plaże pobliskiego Morza Bałtyckiego i kurorty, takie jest Ustka czy Jarosławiec. Jest to miejsce, w którym nie tylko turyści, ale i wielu pracowników oraz gości biznesowych szuka noclegów. Na szczęście Słupsk posiada bardzo bogatą bazę noclegową. Oferuje przybywającym do miasta wiele interesujących hoteli, pokojów w pensjonatach czy kwater prywatnych. Poza granicami miasta również można liczyć na wiele ciekawych ofert, głównie z uwagi na liczne gospodarstwa agroturystyczne. Wielu turystów szukając noclegu w Słupsku, pragnie nocować w samym centrum miasta, gdzie jest najwięcej hoteli, restauracji czy zabytków.

Popularną grupę stanowią także noclegi pracownicze, z których często korzystają firmy budowlane, remontowe, czy firmy i instytucje delegujące swoich pracowników do pracy w innym mieście. Ceny noclegów w Słupsku zależą głównie od lokalizacji oraz standardu obiektu noclegowego. Warto wiedzieć, że wielu właścicieli indywidualnie ustala cennik, stąd może się on nieznacznie różnić w sezonie letnim, świątecznym lub w weekendy. Oznacza to, że za nocleg podczas weekendu możemy zapłacić, np. 20 procent więcej niż za ten sam nocleg w ciągu tygodnia, dlatego warto mieć to na uwadze.

Na co turyści zwracają uwagę przy wyborze noclegu w Słupsku?

Poszukując miejsca noclegowego w Słupsku, turyści największą uwagę zwracają na darmowy parking lub niedalekie sąsiedztwo komunikacji miejskiej. Bardzo istotny jest także dostęp do internetu, prywatnej łazienki oraz kuchni – lub aneksu kuchennego.

Hotele Zamkowy i Staromiejski to dwa obiekty doskonale zlokalizowane w centrum Słupska. Do dyspozycji wszystkich Gości na terenie obu hoteli znajduje się bezpłatny parking. Ponadto gwarantujemy dostęp do darmowego Internetu Wi-Fi. Komfortowe warunki wypoczynku, pyszna kuchnia oraz atrakcyjne ceny pokoi sprawią, że pobyt będzie pełen przyjemnych chwil – zauważa nasz rozmówca reprezentujący firmę Przymorze w Słupsku, która do swoich hoteli zaprasza nie tylko osoby wybierające się do Słupska w celach turystycznych, lecz także Gości odbywających podróż służbową.

Przy wyborze noclegu liczy się nie tylko atrakcyjna cena, ale również standard i dogodna lokalizacja. Dla rodzin podróżujących z dziećmi duże znaczenie ma dostęp do telewizora, możliwość wykupienia posiłków na miejscu, sąsiedztwo placu zabaw lub wydzielonego na posesji miejsca do zabaw dla maluchów. Ważną kwestię stanowią także opinie pozostałych gości, które często możemy przeczytać w Internecie.