Paczki dla pracowników
15 października 2021

Kategoria:
Rozrywka

Jakich produktów nie może zabraknąć w paczce firmowej?

Obdarowywanie pracowników z okazji świąt lub jubileuszy jest coraz bardziej popularne. Takie prezenty mają różną formę i wyrażają więcej niż słowa – wdzięczność, radość, szacunek. W paczce przeznaczonej dla konkretnej osoby mogą się znaleźć zarówno gadżety, jak i cenne przedmioty, które tej osobie przyniosą radość. Profesjonalnie przygotowany kosz lub dekoracyjne pudło może być wspaniałą niespodzianką. Sprawdź, co powinno do niego trafić!

Paczki dla pracowników

Podarunki dla pracowników mogą przybierać różne formy. Coraz częściej są to kosze prezentowe, zawierające markowe produkty i lokalne specjały. Kawa, herbata, czekolada, cukierki, ciastka, a także butelka dobrego alkoholu, to najczęściej wybierane składniki paczki świątecznej. Mogą do niej trafić również lokalna wędliny, zestaw serów, butelka oliwy, słoik miodu, przetworów owocowych lub warzywnych.

Doskonała paczka świąteczna nie musi być kosztowna. Można skupić się na mniejszej ilości artykułów, ale zadbać o ich jakość. Mogą się w niej znaleźć przydatne na co dzień gadżety firmowe, np. popularny ostatnio power bank, gustowna filiżanka z logo firmy, estetyczny kalendarz książkowy. Odpowiedni zestaw można zapakować w eleganckie pudełko, niewielki kosz wiklinowy, świąteczną torebkę lub celofan.

Jak podkreślają profesjonaliści z firmy Barbara Owczarska ZPUH Hurtownia spożywcza, prezent w formie kosza upominkowego lub pięknie zapakowanego pudła jest gestem pokazującym, że osoba obdarowywana jest ważna. Paczka dla pracownika jest symbolem więzi i bliskości, a także sposobem na wyróżnienie.

Paczki dla najmłodszych

W Polsce nadal bardzo popularną formą są paczki dla dzieci pracowników. Poza słodyczami można w nich zamieścić zabawki, gry, gadżety, ale również zdrowe przekąski, takie jak suszone owoce czy musy owocowe. Mogą być przygotowane według indywidualnych potrzeb, odpowiednio do zaplanowanego budżetu.

Gotowe paczki prezentowe sprawdzają się również w przypadku zorganizowania mikołajek w przedszkolu lub szkole. Zwalniają rodziców z obowiązku poszukiwania najlepszych artykułów i czasochłonnego przygotowania jednakowych podarunków dla wszystkich dzieci.

Dla wielu rodzin paczki te są ważnym wsparciem rzeczowym, wywołują ogromną radość u najmłodszych. Należy pamiętać, że mogą one być jedynym prezentem, jaki otrzyma dziecko w wyjątkowym, świątecznym okresie. Z drugiej strony mogą być doskonałym sposobem na wykorzystanie przez pracodawcę środków w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.