Tort dla emerytki
22 marca 2021

Kategoria:
Rozrywka

Jaki prezent wręczyć z okazji przejścia na emeryturę?

Przejście na emeryturę to ważny moment w życiu każdego człowieka. Zmienia on całe życie. Warto więc go upamiętnić, a także podkreślić jego wagę. Zwykle poprzez prezent. Co jednak dać osobie, która przechodzi na emeryturę? Podpowiadamy!

Poduszka z nadrukiem 

Miękka, wygodna poduszka to miły prezent na wiele okazji, jeśli jednak ma dodatkowo zabawny nadruk związany z okolicznością, już na zawsze może przypominać seniorowi o miłym dniu przejścia na emeryturę. Wśród naszych poduszek znajdziecie takie z napisem „Życie zaczyna się na emeryturze”. Przyznajcie, że trudno się z tym nie zgodzić!

Niebanalny fartuch kuchenny 

Dla emerytów – miłośników sztuki kulinarnej – idealnym prezentem będzie fartuch kuchenny, w którym można ich często zobaczyć. Może on oznajmiać całemu światu, że jego właściciel jest zasłużonym emerytem lub entuzjastycznie ogłaszać „Witaj emeryturo!”. Taki prezent będzie z pewnością z dumą używany na co dzień.

Koszulki z zabawnymi nadrukami 

T-shirty z nadrukami już na stałe zagościły jako prezenty okolicznościowe. Nie może ich wiec zabraknąć wśród pomysłów na prezent dla świeżo upieczonych emerytów. Taka koszulka jest wręcz konieczna w czasie uroczystości z okazji przejścia na emeryturę. „Zasłużony emeryt” lub „Witaj emeryturo!” to hasła, które mogą oznajmiać wszystkim, z kim mają do czynienia, a samego emeryta bawić.

Dyplomy zasłużonego emeryta 

Lata ciężkiej pracy w końcu zostały wynagrodzone zasłużonym odpoczynkiem! Za te wszystkie trudy każdemu emerytowi należy się uznanie. Najlepiej w formie dyplomu! Wśród naszych prezentów znajdziecie dyplomy, z humorystycznym wierszykiem przeznaczone dla emerytów i emerytek. Są zabawne i pięknie wykonane, z użyciem bambusowej listewki i sznureczka, umożliwiającego ich zawieszenie na ścianie.

Kubki z nadrukiem

Każdy ma swój ulubiony kubek. Może na emeryturze przyjdzie czas, by zmienić dotychczasowy i zacząć pić swoje ulubione napoje z „kubka emeryta”? Zabawne nadruki i napisy na kubkach to fajny pomysł na prezent z okazji przejścia na emeryturę – praktyczny i z przymrużeniem oka.

Wybierając prezent z okazji emerytury, warto pamiętać, że poczucie humoru to remedium na wiele problemów w każdym wieku. Nie trzeba więc się wysilać na powagę i pozwolić  świeżo upieczonym emerytom cieszyć się swobodą i humorem, wybierając dla nich praktyczne i zabawne prezenty. W razie wątpliwości, jaki prezent wybrać, zapraszamy do kontaktu. Na pewno pomożemy w dokonaniu dobrego wyboru – mówi pracownik sklepu Aaron z prezentami na każdą okazję.