pomysły na rocznicę
19 stycznia 2012

Kategoria:
Rozrywka

Jak spędzić rocznicę?

W życiu każdego z nas są chwile warte czczenia i świętowania co roku. To chwile upamiętniające ważne wydarzenia z naszego życia – imieniny, urodziny, ale przede wszystkim rocznice związane z jednym z najprzyjemniejszych wątków w naszym życiu – czyli miłością. Rocznica pierwszego pocałunku, rocznica poznania się czy ślubu to wspaniała okazja, aby przypomnieć sobie, czemu jesteśmy z ukochanym człowiekiem i jak wiele chwil szczęścia mu zawdzięczamy. Warto spędzić ten dzień w sposób wyjątkowy, tak aby zapadł nam w pamięci na długie lata. Jak spędzić rocznicę?

Istnieje oczywiście wiele popularnych sposobów na to, jak spędzić rocznicę. Do nich bez wątpienia należy wspólne wyjście do kina czy do restauracji. Nie pozwólmy jednak, aby nasza rocznica była oklepana – musi być wyjątkowa, tak jak dzień, w którym nastąpiło tak ważne dla nas wydarzenie.

Rocznica to wspaniały dzień na to, aby zrobić we dwoje coś szalonego. Skoczcie razem ze spadochronem albo na bungee. Nauczcie się jeździć konno. Zaserwujcie sobie ekstremalną naukę jazdy samochodem. Spróbujcie jazdy na gokartach albo trudów wspinania się po ścianie wspinaczkowej. Spłyńcie kajakiem po rzece. Zróbcie wszystko, żeby ten dzień odróżnił się od innych. Zróbcie coś, czego nie robiliście nigdy dotąd. Może do tej pory zawsze oszczędzaliście na przyjemnościach? Wyjście czy wyjazd do SPA to doskonały sposób na to, jak spędzić rocznicę i jednocześnie zrelaksować się po trudach codziennego życia.

W ogóle wszelkie wyjazdy są bardzo wdzięcznym sposobem na spędzenie rocznicy. Już sama zmiana miejsca powoduje, iż czujemy się podekscytowani. W samej Polsce jest wiele wspaniałych miejsc, w których można spędzić niezapomnianą rocznicę. Romantyczny spacer po plaży czy wspólne podziwianie zapierających dech w piersiach krajobrazów górskich to doskonały sposób na to, jak spędzić rocznicę.

Możecie też spróbować czegoś egzotycznego – może wyjazd na inny kontynent? Albo do wymarzonego miasta? Może być nawet Paryż, choć to chyba jedno z najbardziej banalnych miejsc na spędzenie rocznicy. W zimne dni można uciec na południe Europy – rocznicowe mini wakacje na pewno dobrze zrobią nie tylko Waszemu związkowi, ale także Wam samym.
Możecie też zorganizować wieczór tematyczny w Waszym mieście – wybrać się na kurs gorącej salsy albo posłuchać muzyki klezmerskiej. Spędzenie rocznicy w operze albo na dobrym przedstawieniu w teatrze jest zawsze na czasie – nie mówiąc już o koncertach muzyki poważnej, które potrafią poruszyć do żywego.

Możliwości niezapomnianego spędzenia rocznicy jest wiele – tak naprawdę jedyne, co Was ogranicza to wyobraźnia, no i niestety czasami portfel. Pamiętajcie też, że spędzenie rocznicy to nie konkurencja sportowa – najważniejsze, że chcecie poświęcić swój czas partnerowi.