trzy-kroki-idealny-wypoczynek
27 kwietnia 2017

Kategoria:
Rozrywka

Trzy kroki do idealnego wypoczynku

Wypoczynek jest niezwykle ważny. Bez kilku dni przerwy od czasu do czasu nie da się normalnie funkcjonować. Dlatego pozwól sobie odetchnąć, korzystaj z urlopu, organizuj weekendowe wypady. Tylko pamiętaj, żeby czas wolny wykorzystać na pełną psychiczną i fizyczną regenerację, aby urlop stanowił idealny wypoczynek. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

Po pierwsze – wyjedź z miasta

Trudno zapomnieć o codzienności siedząc w domu. Dlatego od czasu do czasu warto zaplanować choćby kilkudniowy wypad za miasto. To pozwoli nam się odciąć od codzienności i na chwilę będziemy mogli skupić się tylko na sobie. Dokąd jechać? To zależy, na co mamy ochotę – możemy zaplanować krótki wypad do jednej z tętniących życiem metropolii, dwa spokojne dni na wsi albo romantyczny wyjazd nad polskie morze. Nad Bałtykiem wyjątkowy klimat panuje przez cały rok. Poza sezonem nadmorskie miejscowości urzekają ciszą, spokojem i chłodnym pięknem, a latem przyciągają gorącym piaskiem i mnóstwem atrakcji.

Po drugie – znajdź spokojne miejsce

A może by tak przez cały dzień nie wychodzić z łóżka? Jeśli jest wygodne, a ktoś na każde zawołanie donosi nam jedzenie i napoje, to czemu nie. Takie rzeczy zdarzają się jednak tylko w snach albo… w dobrych hotelach. Znalezienie odpowiedniego miejsca często kosztuje nas sporo trudu, ale kiedy uda nam się trafić na idealny hotel uznamy, że było warto. Wygodne pokoje, obsługa hotelowa, piękne spokojne wnętrza. Wybierając się nad morze tego wszystkiego możemy szukać w hotelu Celina Kormańska Dom Wczasowy Stratos. Warto tam zajrzeć – nie tylko ze względu na wygodne łóżka. Tamtejsza restauracja słynie też z pysznego i zdrowego jedzenia.

Po trzecie – szukaj atrakcji

Żeby dobrze wypocząć najlepiej – oprócz leniuchowania – znaleźć czas na aktywny wypoczynek. Spacery po plaży, pływanie na basenie, a może wizyta w SPA? Możliwości jest bardzo wiele. Wszystko zależy od tego, co sprawia nam największą przyjemność. Sporo atrakcji znajdziemy we wspomnianym już hotelu Stratos – oprócz krytego basenu działa tam też centrum odnowy biologicznej.

Stworzyliśmy ciekawe propozycje i pakiety, które skomponowane są w odpowiedzi na różne potrzeby naszych gości. Tym, którzy potrzebują przede wszystkim odpoczynku, zmagają się z bólami kręgosłupa i przemęczeniem, proponujemy masaże. Dla osób pragnących odmłodzenia i wyjątkowej pielęgnacji twarzy przygotowaliśmy zabiegi na twarz, takie jak peelingi i maski. Wśród zabiegów na ciało odnajdziecie kuracje nawilżające, oczyszczające, antycellulitowe czy ujędrniające – mówi właścicielka hotelu. Skorzystanie z dobrodziejstw SPA pozwoli naszemu ciału wrócić do formy, a naszej głowie się zrelaksować.