piersiowka
6 czerwca 2016

Kategoria:
Rozrywka

Grawer idealnym pomysłem na ozdobienie piersiówki

Firmy prześcigają się dziś w pomysłach na promocję swojej działalności. Aby skutecznie dotrzeć do Klientów czy przekonać do siebie potencjalnych partnerów biznesowych sięga się dziś po nieszablonowe rozwiązania. Jednym z nich są oryginalne prezenty i gadżety reklamowe. Poza firmowym kubkiem czy zapalniczką świetnym pomysłem na reklamę może być piersiówka z grawerem.

Grawerowanie laserowe

Lasery są dziś wykorzystywane w wielu dziedzinach życia np. w medycynie, kosmetyce czy przemyśle. Nie każdy wie, że laser znakomicie również sprawdza się do wykonywania grawerów na piersiówkach, długopisach, talerzach, zapalniczkach czy nawet sztućcach. Wykorzystywane są do tego lasery światłowodowe nazywane też fibrowymi. Zapewniają one najwyższą jakość i precyzję grawerunku, który jest odporny na korozję, wysoką temperaturę, korozję, zmiany pogody i działanie promieni słonecznych. Co więcej, laser pozwala na wygrawerowanie dowolnego znaku, liter czy grafiki. Może to być również osobista dedykacja, a w przypadku zamówień dla firm – hasło reklamowe czy firmowe logo. Grawer może być wykonany na obu stronach przedmiotu, czyli np. piersiówki. Niektóre firmy zajmujące się grawerowaniem mają już gotowe szablony grawerów, można też skorzystać z pomocy grafika bądź opracować projekt samodzielnie. Lasery pozwalają na grawerowanie w stali hartowanej i nierdzewnej, aluminium, miedzi, mosiądzu, złocie i srebrze oraz innych metalach.

Dlaczego piersiówka?

Piersiówki stanowią jedną z ciekawszych propozycji stylowych gadżetów, które można ozdobić grawerem. Jak podkreśla specjalista z firmy TROEBER POLSKA, piersiówka z grawerem to trafiony prezent, a także sposób na promocję firmy. Klienci czy współpracownicy z pewnością docenią taki podarunek. Piersiówka ze stali nierdzewnej przyda się w różnych sytuacjach i może służyć jako gustowny pojemniczek nie tylko na wysokoprocentowe trunki. W przeciwieństwie do butelki można ją zabrać niemal wszędzie. To wyjątkowy trwały przedmiot, możemy mieć pewność, że się nie stłucze ani nie popsuje. Jeśli zależy nam na zrobieniu wyjątkowo dobrego wrażenia, możemy skompletować cały zestaw i dodać do piersiówki kieliszki czy elegancką skrzyneczkę. Do wyboru są też różne kolory, wzory i wielkości piersiówek. W przypadku większych zamówień w firmach zajmujących się grawerunkiem możemy zwykle liczyć na atrakcyjny rabat. Przed realizacją zamówienia klient otrzymuje też wstępną wycenę.