pomalowana twarz dziecka
26 października 2019

Kategoria:
Rozrywka

Farby do malowania twarzy. Czy są bezpieczne?

Malowanie twarzy jest dzisiaj bardzo popularną atrakcją dla dzieci. Zwłaszcza na organizowanych w mieście festynach i piknikach, a także na akcjach promocyjnych w sklepach oraz na weselach. Młoda para specjalnie wynajmuje animatorów, aby zapewnić rozrywkę najmłodszym gościom. Czy farby do malowania są bezpieczne? Sprawdź, czy twoja pociecha może pomalować buzię bez narażania zdrowia!

Farby do twarzy i ciała tylko od sprawdzonych producentów

Malowanie twarzy jest bezpieczne pod warunkiem stosowania farb do twarzy i ciała pochodzących od sprawdzonych firm. Do takich bez wątpienia można zaliczyć firmę JOVI, która jest jedynym w Polsce dystrybutorem artykułów plastycznych oraz produktów szkolnych hiszpańskiej firmy Jovi. Firma JOVI zapewnia, że jej produkty są w pełni bezpieczne dla maluchów. Charakteryzują się najwyższą jakością, czego potwierdzeniem są posiadane atesty i certyfikaty. Farby do malowania twarzy są tworzone na bazie olejów i nie zawierają parabenów ani substancji alergicznych.

Farby do malowania twarzy i ciała od firmy JOVI pozwalają namalować najbardziej wymyślne obrazy. Są dostępne zarówno w pojedynczych kolorach, jak i w atrakcyjnych, gotowych zestawach tematycznych.

Farby do malowania twarzy JOVI w postaci kremu

Farby do malowania twarzy JOVI występują w postaci kremu. Są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu dzięki kremowej konsystencji. Nie podrażniają delikatnej skóry dziecka i nie wymagają stosowania wody. Dokładnie kryją malowany obszar ciała i są idealne do tworzenia różnorodnych wzorów, np. kolorowych zwierzątek czy masek superbohaterów. Malunki są trwałe, a jednocześnie łatwe do zmywania. Nie trzeba pocierać delikatnej buzi dziecka, aby zmyć farbę z twarzy. Wystarczy umyć twarz, stosując ciepłą wodę z mydłem albo mleczko do demakijażu.

Zaletą farb do malowania twarzy JOVI jest możliwość mieszania kolorów. Dzięki temu mamy jeszcze więcej możliwości malowania twarzy. Dzieciaki będą przeszczęśliwe!

Akcesoria do malowania twarzy

Kupując farby do malowania twarzy, warto się również zaopatrzyć w akcesoria ułatwiające nakładanie farb. To specjalne gąbki i pędzelki, dzięki którym malowanie będzie dużo łatwiejsze i precyzyjniejsze. Z pomocą pędzelków do makijażu będziemy mogli namalować nawet drobne szczegóły, mające niewątpliwy wpływ na końcowy efekt.

W ofercie sklepów znajdziemy również kredki do malowania twarzy. Są równie trwałe i bezpieczne. Nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych. Sprawdź propozycje sklepów z akcesoriami do malowania twarzy i zapewnij swojemu dziecku nie lada atrakcję!