Domki góralskie
21 stycznia 2020

Kategoria:
Rozrywka

Domki góralskie jako świetne miejsca noclegowe

Wypad w góry to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Niezależnie czy wyjeżdżamy na weekend czy na cały urlop, w lato czy zimę, z rodziną czy w gronie przyjaciół – z pewnością będziemy taki wyjazd dobrze wspominać. Baza noclegowa w górskich miejscowościach jest bardzo rozbudowana i oferuje różne rozwiązania, od pojedynczych pokoi, do w pełni wyposażonych domków. Sprawdźmy, jakie zalety ma ta druga opcja.

Dużo miejsca dla całej rodziny

Podstawowym atutem domków góralskich jest to, że są po prostu duże – w ofercie ośrodka Willa Jędruś znajdziemy domki o powierzchni 75 i 95m2, a więc wielokrotnie większej, niż standardowy pokój w nawet bardzo luksusowym hotelu. Tak dużo miejsca to idealne rozwiązanie, jeśli na wypoczynek udajemy się w gronie rodzinnym lub z grupą przyjaciół – każdy z naszej grupy znajdzie w domku wygodne miejsce dla siebie.

Bogate wyposażenie

W wielu obiektach wypoczynkowym standardem jest dość skromne uposażenie pokoju w przydatne sprzęty i udogodnienia. Domki góralskie to w pełni funkcjonalne obiekty, w których znajdziemy wszystko co niezbędne, by miło i wygodnie spędzić wolny czas.

– Chcieliśmy sprawić, żeby nasi goście mogli poczuć się w domku, jak we własnym domu – mówi przedstawiciel Willi Jędruś – Każdy domek posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, w którym bez problemu przygotujemy posiłki. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne dla osób, które nie chcą lub z jakichś powodów nie mogą stołować się na mieście, np. przez specyficzną dietę. Również łazienki nie odbiegają od domowych standardów. Zadbaliśmy również o komfort i wygodę odpoczynku – w każdym domku znajduje się duży telewizor, kominek elektryczny, dostęp do bezprzewodowego Internetu, wygodne meble tarasowe i wiele innych udogodnień.

Góralska estetyka

Tym, co już na pierwszy rzut oka wyróżnia domki góralskie jest ich niezwykle przyjemne estetyka. Wszędzie mamy do czynienia z drewnem, które nie tylko pięknie się prezentuje, ale również korzystnie wpływa na mikroklimat pomieszczeń. Cała architektura domu, wykańczające detale oraz umeblowanie utrzymane jest w góralskim stylu. 

Poczucie prywatności

Góry to idealne miejsce do tego, żeby się nieco wyciszyć, odizolować i odpocząć od zgiełku i stresu, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego warto wybierać takie miejsca noclegowe, które dadzą nam maksimum prywatności – bez obcych hałasów przez ścianę, bez wpadania na obcych nam ludzi. Domek spełnia te wszystkie warunki. Po całym dniu zwiedzania, spacerowania po górach czy szusowania po stoku możemy się w nim po prostu zaszyć w towarzystwie najbliższych nam osób i spokojnie zregenerować, bez obaw, że ktokolwiek będzie nam w tym przeszkadzał.