Dlaczego warto wynająć wodny tor przeszkód?
21 grudnia 2017

Kategoria:
Rozrywka

Dlaczego warto wynająć wodny tor przeszkód?

Niskie koszty wynajmu

Wodne tory przeszkód to instalacje, które rzecz jasna można zakupić. Należy jednak liczyć się wtedy z bardzo dużymi wydatkami: koszt jednego toru o długości kilkunastu metrów oscyluje w granicach 40-60 tysięcy złotych. Nie każdy basen może sobie pozwolić na tak duży wydatek, szczególnie, że nie są to jedyne koszty, który ponosimy przy zakupie – do tego należy jeszcze doliczyć koszt szkoleń pracowników basenu z obsługi toru. Dużo bardziej przystępnym rozwiązaniem jest wynajem. Jak mówi przedstawiciel firmy Swimstone: -Koszt tygodniowego wynajmu toru przeszkód to około 3000 złotych netto. W cenę wliczony jest montaż i demontaż, szkolenie pracowników z obsługi, a także sporządzenie stosownego regulaminu korzystania z toru.

Doskonała atrakcja na wyjątkowe okoliczności

Dzień Dziecka, Mikołajki czy ferie zimowe to czas, kiedy baseny przeżywają szczególnie duże oblężenie. Można te okoliczności urozmaicić i sprawić, że zabawa będzie lepsza decydując się na wynajem toru wodnego.

Dobra wizytówka dla basenu

Wodny tor przeszkód wystawiony w wyjątkowe dni to nie tylko gwarancja dobrej zabawy dla gości, ale również świetna wizytówka dla basenu. Wynajmując go reklamujemy się jako obiekt, który dba o swoich klientów i zapewnia im okolicznościowe atrakcje.

Uniwersalność

Typowy tor przeszkód ma szerokość około 2 metrów i długość 17 metrów. Dzięki temu zmieści się w każdym standardowym basenie o długości 25 metrów. Basen nie musi spełniać żadnych dodatkowych wymogów, żeby móc na nim rozłożyć tor.

Bezpieczeństwo

Każdy dopuszczony do użytku tor przeszkód powinien posiadać certyfikat, potwierdzający jego zgodność z normą EN 15 649. Tylko zgodność z normą gwarantuje, że tor został wykonany w sposób zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie korzystania z toru. Jeśli decydujemy się na wynajem, w ramach kosztów otrzymuje profesjonalne przeszkolenie pracowników, którzy dowiedzą się z niego między innymi na jakie zachowania użytkowników toru powinni zwracać szczególną uwagę.