DJ na imprezę
8 marca 2020

Kategoria:
Rozrywka

Dlaczego warto wynająć DJa na imprezę?

Organizowanie imprezy wiąże się z dużą odpowiedzialnością za udaną zabawę. Trzeba zadbać o wiele szczegółów przyjęcia, również o muzykę. Jeżeli zależy ci na odpowiednio dobranej oprawie muzycznej i zadowoleniu gości, powinieneś zdecydować się na wynajęcie DJ-a. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Sprawdź i zapewnij gościom wyśmienitą zabawę!

Nieograniczony repertuar muzyczny

Najważniejszą zaletą wynajmu Dj-a na imprezę jest nieograniczony repertuar muzyczny. Kiedy decydujemy się na zespół, nie zawsze możemy liczyć na wykonanie każdej piosenki. Ustalając szczegóły imprezy z DJ-em, mamy możliwość zamówienia dowolnego utworu. Możemy samodzielnie stworzyć listę piosenek lub całkowicie zdać się na DJ-a i jemu powierzyć dobór repertuaru. Jeżeli ma doświadczenie w prowadzeniu imprez, tak jak DJ Frontman, już po kilku piosenkach będzie wiedzieć, przy jakiej muzyce goście najlepiej się bawią.

Nie musimy martwić się o fałsz i nie zawsze udane interpretacje utworów. DJ puszcza tylko oryginalne hity, które wszyscy dobrze znają i przy których doskonale się bawią.

DJ jako wodzirej

DJ może nie tylko zadbać o oprawę muzyczną, ale również, jeśli tego chcemy, będzie odpowiadać za prowadzenie całej imprezy. DJ może być swego rodzaju wodzirejem i dbać o nastroje gości, zachęcając ich do wyjścia zza stołów oraz do wspólnych zabaw. Będzie na bieżąco reagować na sytuację na parkiecie i nie tylko, dbając o uśmiechy na twarzach bawiących się osób. Jeśli przedstawimy mu dokładny plan imprezy, DJ może również zapowiadać nadchodzące wydarzenia.

Profesjonalna oprawa artystyczna

Kiedy wynajmujemy DJ-a na imprezę, możemy również liczyć na profesjonalną oprawę artystyczną. W cenie usługi znajdują się:

  • wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy wraz z mikrofonami,
  • wytwornica dymu,
  • standardowe i/lub efektowne oświetlenie.

Dzięki szerokiej ofercie można stworzyć pożądany klimat imprezy i uatrakcyjnić przestrzeń, w której się odbywa. Każde przyjęcie będzie niezapomniane!

Atrakcyjne koszty wynajmu DJ-a

Wynajęcie DJ-a często wiąże się ze znacznie niższymi kosztami niż wynajęcie całego zespołu. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest liczba osób. DJ występuje sam, a zespół muzyczny składa się z kilku ludzi. Co za tym idzie, może wziąć więcej pieniędzy za prowadzenie imprezy, niż DJ, który z nikim nie dzieli się swoim zarobkiem.

Kwestie związane z ceną usługi najlepiej jest ustalić na początku. Zapiszmy dokładną kwotę wynajmu w umowie, dzięki temu unikniemy późniejszych nieporozumień. Zwłaszcza że DJ-a rezerwujemy nawet kilka miesięcy przed imprezą. Zamiast martwić się, ile właściwie zapłacimy, będziemy mogli dobrze się bawić.