horoskop indywidualny
7 listopada 2021

Kategoria:
Rozrywka

Dlaczego warto korzystać z horoskopu indywidualnego?

Horoskop indywidualny to bardzo myląca nazwa. Kojarzy się raczej z typową prognozą dla swojego znaku zodiaku, umieszczoną w magazynie dla kobiet lub tygodniku informacyjnym. Horoskop dla wielu osób wydaje się zabobonem i niepotrzebnym wymysłem. Jest to błędne myślenie, ponieważ przynosi on wiele dobrego. Wiąże się z astrologią.

Czym jest horoskop indywidualny?

Horoskop indywidualny (kosmogram) uwzględnia układ wszystkich planet w momencie urodzenia danej osoby. Nie wiąże się tylko ze znakiem zodiaku (to zbyt mało, aby powiedzieć coś na temat drugiego człowieka). Tworzy się go na podstawie dokładnej daty urodzenia (również roku, godziny i miejscowości urodzenia). Dzięki niemu można zobaczyć wszystkie najważniejsze sfery życia danej osoby.

W jaki sposób horoskop osobisty łączy się z astrologią?

Horoskop indywidualny ma duże powiązania z astrologią. Owa nauka omawia oddziaływanie planet na życie każdego człowieka, a także mówi o wielu prawach we Wszechświecie. Wbrew pozorom nie wiąże się ona z domysłami, nieprawdopodobnymi wróżbami i czarami. Niegdyś władcy pokładali w astrologii wiele nadziei, a nauka była wykładana na najlepszych uniwersytetach.

Co można odczytać z horoskopu osobistego?

Horoskop indywidualny mówi o potencjale, z którym dana osoba przyszła na świat. Wróżka omawia mocne cechy, talenty i predyspozycje. Widzi także słabsze strony charakteru, z którymi można walczyć i intensywnie pracować. Horoskop osobisty mówi także o uosobieniu, temperamencie i wyglądzie zewnętrznym.

Decydując się na poddanie horoskopowi indywidualnemu, warto udać się do sprawdzonej i profesjonalnej wróżki. Najlepiej skorzystać z pomocy osobiście, twarzą w twarz. Wróżka Klaudia działa na terenie Krakowa i ma duże doświadczenie z wróżbiarstwem. W swojej pracy korzysta z kart tarota, talii anielskich, astrologii i numerologii.

Horoskop indywidualny – sposób na większą świadomość

Horoskop osobisty pomaga nie tylko określić potencjał i zasoby danej osoby. Za jego pomocą można odkryć, na jakim momencie życia znajdujemy się. Wróżka zwraca układ na ułożenie poszczególnych planet (w szczególności Plutona, Jowisza i Saturna). To one decydują o tym, czy dana osoba znajduje się obecnie na etapie wycofania, czy raczej ekspansji i ekstrawertyzmu. Niektóre cykle kończą się sukcesami. Dzięki horoskopowi indywidualnemu można odkryć wszystkie potencjalne porażki i możliwości. Pomaga on zwiększyć samoświadomość i zrozumieć, czy dana praca nie jest powyżej naszych możliwości. Warto pamiętać, że wszystko w życiu jest cykliczne i ma swój głęboki sens.