dzień kobiet
7 marca 2016

Kategoria:
Rozrywka

4 pomysły na oszałamiający prezent na Dzień Kobiet

Jeśli chcesz sprawić swojej kobiecie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet i możesz przeznaczyć na to trochę większy budżet, zrezygnuj z banalnego bukietu kwiatów. Choćby było to sto czerwonych róż dostarczonych przez kuriera, są inne pomysły, które o wiele bardziej zaskoczą kobietę, sprawią jej ogromną radość i dostarczą mnóstwo niezastąpionych wrażeń. Najwięcej najciekawszych inspiracji znajdziesz w ofercie online wielu firm. Poniżej podpowiadamy, jak zaskoczyć kobietę za pomocą oryginalnego prezentu na Dzień Kobiet.

Pomysł pierwszy: kurs tańca

Większość kobiet uwielbia tańczyć. Zmysłowy taniec jest bardzo kobiecy, daje mnóstwo radości, wyzwala hormony szczęścia, a także dodaje pewności siebie, zwiększa samoocenę i atrakcyjność. Kurs tańca to wspaniała przygoda i świetne doświadczenie. Ostatnio panuje wielka moda na pole dance. Kurs tańca na rurze zachwyci Twoją ukochaną oraz rozwinie jej umiejętności i zapewni wielką frajdę. Żadna kobieta nie domyśli się przez chwilę, że z okazji Dnia Kobiet dostanie od Ciebie taki prezent!

Pomysł drugi: zabawa w projektantkę

Każda kobieta kocha buty. Panie również uwielbia się stroić, dbać o siebie i zapewne wszystkie mają w sobie coś ze stylistki, marzą o wybiegach i projektowaniu. Idealnym połączeniem obu słabości jest możliwość zaprojektowania własnych butów! W Internecie bez problemu znajdziesz firmy, które umożliwiają zakup wykreowanego na indywidualne życzenie obuwia. Można zdecydować o fasonie, kroju, kolorze, dodatkach i wielu innych elementach. Prezent nie tylko pozostałby w formie wyjątkowej nowej pary butów w garderobie, lecz także jako cenny warsztat i lekcja profesjonalnego projektowania. Nie ma nic bardziej kobiecego na święto kobiet!

Pomysł trzeci: artystyczna sesja zdjęciowa

Marzeniem każdej kobiety jest wczucie się w rolę prawdziwej modelki i udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Pozowanie przed kamerami już może być wielką frajdą, a jeśli dodatkowo z wydarzenia pozostanie pamiątka w formie zachwycających zdjęć – radość na pewno będzie ogromna!

Pomysł czwarty: zakupy ze stylistką

Zakupy to hobby każdej z pań. Nic w tym specjalnego, o ile na zakupy nie wybierze się ze stylistką. Taki prezent z pewnością byłby oryginalny. Stałby się wielką inspiracją, dostarczył niezapomnianych wrażeń i pozostawił pamiątkowe stylizacje. Dzień Kobiet stałby się prawdziwym świętem, a największe przyjemności byłyby wielkim wydarzeniem!