awaryjne otwieranie samochodu
13 grudnia 2016

Kategoria:
Motoryzacja

Zgubiłeś klucze do auta? Skorzystaj z usługi awaryjnego otwierania samochodu

Zgubienie lub zatrzaśnięcie kluczyków w aucie jest zawsze niemiłe dla kierowcy. Oznacza to bowiem nie tylko powstanie opóźnienia w naszych planach, ale również szukanie sposobu na otworzenie naszego auta w bardziej niestandardowy sposób. W takich sytuacjach nie warto ryzykować samodzielnej próby, tylko należy skorzystać z usługi awaryjnego otwierania samochodów.

Częsty problem

Do sytuacji, w których może dojść do konieczności awaryjnego otworzenia samochodu, wcale nie dochodzi tak rzadko, jak by to się mogło wydawać. Najczęściej przyczyną zatrzaśnięcia kluczy w aucie jest nasze zmęczenie lub roztargnienie. Zgubienie kluczy z kolei jest bardzo często związane z naszym pośpiechem. Jeżeli posiadamy komplet zapasowych kluczy, nie powinno być żadnego problemu, co jednak, jeśli zgubiliśmy lub zatrzasnęliśmy jedyny komplet kluczy, lub jeśli do takiego wypadku doszło kilkaset kilometrów od naszego miejsca zamieszkania?

Nie próbuj samemu awaryjnie otwierać samochodu

Niektóre osoby chcąc zaoszczędzić na zapłaceniu za usługę awaryjnego otworzenia samochodu, w pierwszej kolejności szukają rozwiązania swojego problemu w Internecie. Jednak ostrzegamy przed takim rozwiązaniem.

Jak tłumaczy nasz rozmówca, specjalista z firmy CAR-TECH z Rzeszowa, która oprócz usług awaryjnego otwierania samochodów posiada w swojej ofercie także m.in. usługi dorabiania i kodowania kluczy oraz usługi diagnostyki komputerowej: Zdecydowanie nie warto samemu dokonywać awaryjnego otwierania swojego samochodu. W Internecie można znaleźć bardzo wiele dziwnych porad, zakładających użycie zakrzywionego kawałka drutu, wieszaka czy nawet przepołowionej piłeczki tenisowej, jednak wykonanie operacji przy użyciu tego typu przedmiotów zazwyczaj kończy się niepowodzeniem, a co więcej może spowodować bardzo kosztowne do usunięcia uszkodzenia karoserii lub zamka. Skorzystanie z usług profesjonalistów gwarantuje szybkie i całkowicie bezpieczne awaryjne otworzenie auta, dlatego nie warto ryzykować.

Skorzystaj z usług profesjonalistów

Awaryjne otworzenie samochodu przez wyspecjalizowany w tym zakresie serwis jest wykonywane przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje szybkość wykonania usługi oraz bezpieczeństwo dla naszemu samochodu. Takie firmy, jak np. wspomniany już wcześniej CAR-TECH, biorą także pełną odpowiedzialność za powstałe w wyniku ich działania zniszczenia. Co więcej, w przypadku w którym przyczyną braku możliwości otworzenia samochodu jest zgubiony klucz, oferują również możliwość, dorobienia nowego kompletu.