kupno używanego samochodu
13 sierpnia 2021

Kategoria:
Motoryzacja

Używane Volvo z salonu? To możliwe!

Samochody Volvo od dawna są oznaką komfortu klasy premium. Pochodzą ze Skandynawii, dokładnie ze Szwecji, ale należą do chińskiego koncernu Geely. Chociaż marka z biegiem czasu stała się bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek wcześniej, nadal wyróżnia ją bezpieczeństwo i wygoda. Potrzebujesz takiego samochodu z salonu, ale nie stać Cię na nowy model? Teraz możesz w salonie kupić używane Volvo w perfekcyjnym stanie!

Bezpieczna gama samochodów Volvo

To, co sprawia, że ​​gama samochodów Volvo jest tak pożądana, ma wiele wspólnego z faktem, że wszystkie modele są niewiarygodnie bezpieczne. Zarówno kombi, sedany jak i SUV-y dzisiejszych modeli Volvo odchodzą od typowego konserwatyzmu marki i wyróżniają się nowoczesnym wyglądem i dynamiczną jazdą.

Samochody Volvo są bezpieczne i wygodne, a nowsze modele zostały zaprojektowane tak, aby nieco bardziej podkręcały komfort jazdy niż ich poprzednicy. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na kupno nowego modelu samochodu. Dlatego warto rozważyć zakup używanego Volvo z salonu.

Zakup używanego Volvo w salonie

W zależności od swojego budżetu możesz zdecydować się na kupno używanego Volvo w salonie. Wydaje Ci się to niemożliwe? Jesteś w błędzie, ponieważ wielu autoryzowanych partnerów marki sprzedaje używane samochody w niemal idealnym stanie. Dotyczy to wszystkich modeli, w tym najpopularniejszych Volvo S60, S90, V60, V90, XC40, XC60, i XC90.

Najkorzystniejszy sposób na zakup używanego Volvo w salonie to wybór opcji u partnera, który oferuje program Volvo Selekt. Przykładowo salon Inter-Car we Wrocławiu sprzedaje używane Volvo w najlepszym stanie, ponieważ zanim samochód trafi do sprzedaży, zostaje poddany wielopunktowej kontroli. Obejmuje ona kompleksowy przegląd pojazdu przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami marki przez autoryzowanych techników Volvo. Dodatkowo w takich samochodach instalowane są aktualizacje oprogramowania, które ulepszają pojazd na tyle, by nie odbiegał jakością od najnowszych modeli.

Używane samochody Volvo z salonu mają nie więcej niż 7 lat i maksymalnie 150 000 km przebiegu. Objęte są roczną gwarancją, którą można przedłużyć oraz usługą Assistance.

Biorąc pod uwagę tak niski przebieg i idealny stan pojazdu, opcja zakupu używanego samochodu w salonie jest jednym z najlepszych rozwiązań. Jeśli nie stać Cię na nowy model tej marki, a marzysz właśnie o Volvo z salonu, skontaktuj się z autoryzowanym partnerem, który oferuje sprzedaż pojazdów z tzw. drugiej ręki.