Tablice led dla TIR-ów
26 grudnia 2021

Kategoria:
Motoryzacja

Tablice ledowe jako propozycja dla kierowców TIR-ów

Tablice ledowe od lat wykorzystywane są w branży reklamowej. Nic dziwnego – pozwalają na efektywną prezentację firmy, niezależnie od tego, czy treścią reklamy jest tekst, grafika, animacja, czy film. Tablice ledowe są też doskonałą propozycją dla kierowców TIR-ów, którzy dzięki temu mogą wyróżnić się na drodze, a jednocześnie reklamować firmę transportową, dla której jeżdżą.

Imienne tablice ledowe

Kierowcy TIR-ów najczęściej używają imiennych tablic ledowych, mocowanych na przedniej szybie kabiny. Oprócz imienia kierowcy często znajduje się tam także nazwa miejscowości, z której pochodzą. Jest to rozwiązanie praktyczne, ponieważ nawet po zmroku widać, kto jeździ danym pojazdem, dlatego kierowcy mogą łatwo się odnaleźć. Tablice led dla TIR-ów są nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Zwłaszcza że kierowca może wybrać dowolny napis, a także kolor tekstu oraz tła. Do wyboru są różne czcionki, a jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, by oprócz napisu umieścić na tablicy także symbole lub wzory. Dzięki temu kierowca może maksymalnie się wyróżnić.

Tablice LED nad łóżko

Tablicę LED można umieścić nie tylko na przedniej szybie, ale również nad łóżkiem. Zazwyczaj nie jest to tablica imienna, a taka, na której znajduje się np. logo marki pojazdu. Taka tablica stanowi doskonałą reklamę, ponieważ jest widoczna nawet z bardzo dużej odległości. Diody LED dają światło, ale jednak w żaden sposób nie oślepiają kierowcy, dlatego ich stosowanie jest w pełni bezpieczne. Montaż dużej tablicy na tylnej ścianie kabiny umożliwiają punkty montażowe w narożnikach oraz w połowie górnej i dolnej krawędzi. Dzięki temu tablica trzyma się pewnie niezależnie od warunków jazdy.

Podświetlana reklama firmy transportowej

Kolorowe dekoracje przyciągają wzrok znacznie skuteczniej niż inne formy reklamy. Dlatego tablice LED są idealną reklamą firmy transportowej. A jeśli zostanie ona umieszczona na tirze, także reklamą mobilną. Wszędzie tam, gdzie pojedzie kierowca, będzie widoczna nazwa firmy. Dzięki doskonałej widoczności niezależnie od warunków pogodowych (zmrok, deszcz lub śnieg) kierowcy, przechodnie lub pracownicy magazynów będą mogli zobaczyć doskonale widoczną nazwę. Co więcej, tablice dostępne u producenta telebimów, wyświetlaczy i ekranów ECO LED mogą działać nieprzerwanie przez 50 tysięcy godzin, w temperaturach od -30 do +85°C, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Są odporne na wibracje, a więc doskonale sprawdzają się na TIR-ach, dlatego to doskonała propozycja na gadżet dla kierowców.