Ramka rejestracyjna z nadrukiem – mobilna reklama firmy
20 października 2021

Kategoria:
Motoryzacja

Ramka rejestracyjna z nadrukiem jako świetny nośnik reklamowy

Ramka rejestracyjna z nadrukiem na dolnej listwie to świetny pomysł na mobilną reklamę. Można umieścić tam hasło reklamowe firmy, dane kontaktowe, czy też logo. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie dla producentów i dealerów wielu marek samochodowych, autoryzowanych serwisów i stacji kontroli pojazdów, sieci warsztatów, komisów, hurtowni motoryzacyjnych, wypożyczalni samochodowych, czy też przedsiębiorstw posiadających własne floty. Czym się wyróżniają ramki rejestracyjne z nadrukiem?

Charakterystyka ramek rejestracyjnych z nadrukiem

Samochody poruszające się po ulicach miast i obecne w wielu punktach usługowych mogą stanowić świetną promocję firmy. Ramka rejestracyjna z nadrukiem reklamowym stanowi dyskretne miejsce na umieszczenie reklamy zarówno z przodu, jak i z tyłu auta. Interesujące propozycje skutecznie przyciągają wzrok kierowców, a także świetnie prezentują się na pojeździe. Można zamówić zarówno prostsze rozwiązania w postaci białego nadruku, jak i kolorowego, czy też bardziej zaawansowane – ramki 3D z wypukłymi literkami. Dużą popularnością cieszą się także ramki rejestracyjne ze świecącą listwą LED, która dodatkowo przyciąga uwagę. Takie elementy w postaci reklamy to też świetny detal dopełniający wygląd samochodu.

Możliwości zastosowania ramek rejestracyjnych z nadrukiem

Ramki rejestracyjne z nadrukiem reklamowym to rozwiązanie dla każdej firmy, którym zależy na skutecznym marketingu. Szczególnie doceniają je firmy związane z motoryzacją, serwisy, komisy oraz warsztaty samochodowe. To również propozycja dla przedsiębiorstw posiadających własne zaplecze pojazdów, m.in. firmy transportowe, przeprowadzkowe, czy też takie, które posiadają wielu mobilnych przedstawicieli. Ramki rejestracyjne z reklamą są także chętnie stosowane przez wypożyczalnie pojazdów. Dlatego  sklep Adors sprzedający ramki rejestracyjne z reklamą zyskał tak wielu Klientów, którzy poszukują skutecznego, lecz dyskretnego sposobu na marketing firmowy.

Zalety ramek rejestracyjnych z nadrukiem

Ramki rejestracyjne z nadrukiem reklamowym pomagają zachęcić innych kierowców do skorzystania z usług danej firmy. Dobrze wykonane ramki pozwalają dostrzec kierowcom reklamę nawet z większej odległości, a więc bez problemu można na nich zamieścić np. logo lub nazwę przedsiębiorstwa. Pomimo faktu, że elementy te są narażone na działanie wielu czynników atmosferycznych, to sprawdzeni producenci dbają o to, aby zapewnić najwyższą jakość materiałów użytych do produkcji. Warto więc wybierać firmy, które zapewnią trwałość napisów na wiele lat.