11 lipca 2020

Kategoria:
Motoryzacja

Oferta flotowa Volvo jako propozycja dla firm

Jak powszechnie wiadomo, szwedzka marka Volvo to jeden z najbardziej liczących się graczy na rynku motoryzacyjnym. Producent ten cieszy się ogromnym uznaniem kierowców na całym świecie, nie pomijając oczywiście tych z naszego kraju – samochody słynące ze swej elegancji i wysokiego poziomu bezpieczeństwa już lata temu zdobyły serca zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Zapraszamy niżej, gdzie postaramy się przybliżyć nieco ofertę flotową, jaką przygotowała dla nas owa firma.

Wysokiej jakości, wydajne pojazdy dla pracowników to podstawa na jakiej opiera się działalność wielu krajowych i międzynarodowych korporacji. Niezawodność i oszczędność to kolejne cechy, jakimi powinno charakteryzować się auto wykorzystywane do celów operacyjnych przedsiębiorstwa. Nie zapominajmy także o wymienionym już wcześniej bezpieczeństwie – nie dość, że jest to kwestia absolutnie kluczowa, jeśli nie najważniejsza, to okazuje się, że wyższy jego poziom przekłada się bezpośrednio na skromniejsze składki ubezpieczeniowe. To powiedziawszy, przyjrzyjmy się teraz dokładniej temu, w jaki sposób te oraz inne specyficzne potrzeby swych dużych kontrahentów zaspokaja Volvo.

Więcej miejsca na rozwój

Nic nie jest tak istotne dla ludzi zarządzających biznesem, jak możliwość poświęcenia się w 100% sprawom rozwoju. Uciążliwe radzenie sobie z problemami innej natury – chociażby szeroko pojętymi kwestiami technicznymi – nie powinno leżeć w kręgu bezpośrednich zainteresowań właścicieli firmy. Zadania te najlepiej zlecić prawdziwym specjalistom z danej dziedziny, zyskując bezcenny spokój, wynikający z pewności, że wszystko odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami. Idąc tym tropem, współpraca z Volvo w zakresie doboru, zarządzania i serwisu floty okazuje się dla wielu wprost wymarzonym rozwiązaniem. Dzięki takiemu wyjściu, koszty związane z administrowaniem tak wielu samochodów, a także czas oraz nakład pracy, jakie w innym przypadku byłby potrzebne, mogą – ku naszej uciesze – zostać znacznie zredukowane.

Samochody spełniające specyficzne potrzeby

Niezależenie od tego, jakiego rodzaju pojazdów potrzebujecie Ty i Twoi podwładni, marka Volvo z pewnością spełni Wasze wymagania. Ekonomiczne, a także funkcjonalne modele, posiadające wyjątkowo bogate wyposażenie i szeroką ofertę silników – w tym mocne oraz innowacyjne opcje hybrydowe – gwarantują pełną satysfakcję na każdym etapie eksploatacji. Oprócz niewielkiego zużycia paliwa, auta te charakteryzują się obniżoną emisją dwutlenku węgla, co w obecnych czasach ma oczywiście niebagatelne znaczenie.

Przydatna okazuje się także – mówi specjalista z Volvo Car Wrocław-Bielany – dostępna w naszych samochodach technologia Sensus, łącząca użytkownika ze światem zewnętrznym, zapewniająca dostęp do informacji, rozrywki, a nawet – w razie konieczności – do pewnego rodzaju pomocy. Łączność Wi-Fi, nawigacja satelitarna, jak również zintegrowane opcje wyszukiwania, pozwalają osobom związanym z firmą być zawsze blisko biura, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się udają.

Program Volvo Easy Lease

Specjalnie opracowany program Volvo Easy Lease to nic innego jak nowoczesny sposób finansowania pojazdów, idealnie nadający się do rozwiązań flotowych. Niska wpłata własna oznaczająca niewielkie początkowe zaangażowanie cennego kapitału, brak obciążenia dla bilansu spółki oraz dokładna przewidywalność kosztów, dają razem ogromne korzyści majątkowe, jakie niesie za sobą ta forma użytkowania. Dodając do tego także atrakcyjne warunki ubezpieczenia, kompleksową obsługę serwisową w trybie 24/7, jak również dogodne rabaty i upusty dostępne podczas całego okresu współpracy, otrzymujemy niezwykle ciekawy produkt, idealnie skrojony na miarę współczesnego przedsiębiorcy.