bus przewoz transport lotnisko
16 września 2020

Kategoria:
Motoryzacja

Jak zorganizować wygodny transfer na lotnisko?

Uwielbiasz podróżować samolotami? To bardzo wygodny i szybki środek transportu. Często jednak problemem może być samochód, którym dojeżdżasz na lotnisko. Każdy dzień postoju na specjalnym parkingu kosztuje. Ponadto ktoś z domowników w tym czasie może potrzebować auta. Rozwiązaniem jest opcja transportu przez specjalną firmę. Kto może z niej skorzystać i jakie ma plusy?

Kiedy warto skorzystać z opcji transferu na lotnisko?

Opcja transferu na lotnisko jest doceniana szczególnie przez te osoby, które regularnie podróżują w sprawach służbowych do innych miast lub krajów. Po całym dniu załatwiania zawodowych obowiązków można być naprawdę zmęczonym. Dlatego samodzielne prowadzenie pojazdu nie jest najlepszym pomysłem.

Transfer na lotnisko lub z niego to bardzo dobry wybór nie tylko dla klientów biznesowych. Coraz częściej decydują się niego osoby indywidualne. Szczególnie kiedy czeka je długa podróż. Trudno wyobrazić sobie, aby po spędzeniu kilkunastu godzin na pokładzie samolotu być na tyle wypoczętym, aby natychmiast po wylądowaniu wsiąść w swój samochód. Na szczęście wiele osób ma świadomość tego, jak ważna jest odpowiedzialność na drodze. Dlatego wybiera nie tylko wygodną, ale i bezpieczną opcję

— wyjaśnia specjalista z firmy przewozowej BusGdańsk.

Oferta rynkowa dopasowana do Twoich wymagań

Szeroka oferta rynkowa w zakresie transferów na lotnisko, jak i z niego, sprawia, że każdy klient ma możliwość wyboru rozwiązania dopasowanego do swoich oczekiwań. Zazwyczaj przejazd odbywa się specjalnym taxi Busem. Jest to komfortowa opcja – zwłaszcza że istnieje możliwość odbioru pasażerów z dowolnego adresu. Nie musisz nigdzie dojeżdżać, wystarczy, że ze swoim bagażem poczekasz przed domem lub blokiem, w którym mieszkasz. Jeżeli podróżujesz ze znajomymi, wystarczy, że przy rezerwacji transferu powiadomisz o tym firmę. Każda osoba może być odebrana z innego adresu.

Z opcji transferu na lotnisko korzystają również załogi firm lotniczych z innych krajów. Dzięki temu po wykonanym locie mogą udać się szybko do hotelu, gdzie odpoczywają na tak zwanym “pobycie”. Stała współpraca w tym zakresie odciąża stewardessy, czy pilotów, ponieważ nie muszą za każdym razem martwić się, że konieczne będzie wzywanie taksówek. Mają zapewniony stały transfer dopasowany do własnych potrzeb.

Ile kosztuje transfer na lotnisko i kiedy trzeba go rezerwować?

Koszt dojazdu z lotniska do domu, hotelu lub transport busem na lotnisko, jest uzależniony od oferty firmy, którą wybierasz. Z reguły jednak cena nie jest wygórowana, dlatego tak wiele osób korzysta z opcji transferu. Jest to rozwiązanie tańsze niż parking lotniskowy. Sporo podróżujących zastanawia się także, w jaki sposób go zarezerwować? Istnieje kilka opcji. Możesz to zrobić osobiście — jednak to rzadko wybierana metoda. Znacznie szybciej i łatwiej zabookować transfer telefonicznie, mailowo lub przez specjalny formularz na stronie firmy — jeżeli taki oferuje.