19 grudnia 2019

Kategoria:
Motoryzacja

Fullback – profesjonalny pick-up marki Fiat

Samochody typu pickup może nie należą do najpopularniejszych na polskich drogach, ale posiadają liczne grono miłośników. Nic dziwnego, gdyż ten model auta wyróżnia się dużą mocą, dobrą sterownością oraz wyjątkowym komfortem jazdy. W kategorii pickupów ważne miejsce zajmuje Fullback marki Fiat, który stanowi poważną konkurencję wśród podobnych aut z tego segmentu. Czy rzeczywiście jest warty uwagi?

Fullback – samochód dla wymagających

Pickupy to modele aut przeznaczone do trudnych warunków jazdy. Idealnie sprawdzą się do podróżowania po mieście, a także w dalsze trasy. Fullback ze względu na swoje gabaryty, dobrze trzyma się drogi oraz świetnie sobie radzi na wymagających odcinkach jazdy. Mimo sporych rozmiarów, samochód dobrze się prowadzi i zapewnia maksymalny komfort podróży.

Fullback to auto, które wyróżnia się eleganckim wyglądem oraz dobrymi parametrami technicznymi – mówi specjalista z firmy ADF Auto. – Mimo sporej mocy silnika, samochód jest dość ekonomiczny i gwarantuje wysokie osiągi – dodaje.

Fullback to pick – up, który łączy w sobie najlepsze cechy samochód terenowych oraz osobowych.

Czym się wyróżnia Fullback?

Fiat to marka, która wypuszcza na rynek coraz bardziej dopracowane modele aut. Najlepszym przykładem tego jest Fullback, posiadający wiele zalet i udogodnień dla najbardziej wymagających użytkowników dróg. Samochód wyróżnia się niską awaryjnością i dopracowanymi detalami. Oprócz tego na uwagę zasługują następujące elementy.

  • Nadwozie – nowoczesny kształt i prosta linia sprawiają, że auto prezentuje się niezwykle elegancko i luksusowo.
  • Wnętrze – kabina wykończona jest z dbałością o każdy szczegół. Przestronne wnętrze, wygodne fotele oraz elektronika wpływają na wysoki komfort podróży kierowcy oraz pasażerów.
  • Bagażnik – duży bagażnik idealnie sprawdzi się do przewożenia ładunków o większych gabarytach. Dzięki temu Fullback to idealny wybór dla osób, które często podróżują.
  • Silnik – wysokoprężny silnik gwarantuje dobre osiągi i cichą jazdę. Fullback jest również ekonomicznym autem, którego spalanie wynosi ok. 6,5 l na 100 km przy spokojnej jeździe.

Fullback to pick – up, który przypadnie do gustu osobom szukającym wygodnego auta do codziennego użytku. Bogate wyposażenie oraz przestronne wnętrze zapewniają maksymalny komfort podróży. Samochód to idealny wybór dla rodzin z dziećmi oraz miłośników jazdy w trudnych warunkach off-roadowych.