Autokar
6 grudnia 2019

Kategoria:
Motoryzacja

Dlaczego warto wynająć autokar na wesele?

Organizacja wesela bezsprzecznie wiąże się z zaproszeniem dużej liczby gości. Bardzo często para młoda ma rodzinę w odległych zakątkach kraju, więc samodzielna podróż na miejsce imprezy może być uciążliwa. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzą firmy transportowe, które proponują wynajęcie specjalnego autokaru, który dowiezie wszystkich gości na miejsce przeznaczenia. Podpowiadamy więc, jakie są zalety takiego rozwiązania oraz jak wybrać najlepszy autokar na wesele.

Jakie zalety niesie za sobą wynajęcie autokaru na wesele?

Jedną z najważniejszych zalet wynajmu autokaru jest to, że jest on w stanie przewieźć nawet kilkadziesiąt osób, co bardzo często stanowi większą część gości weselnych. Takie rozwiązanie będzie najbardziej korzystne dla tych, którzy mają do pokonania bardzo długą drogę- są więc zmęczeni podróżą do kościoła czy domu pary młodej.

Jak tłumaczą specjaliści z firmy PKW Trans: ,,Większość firm przewozowych proponuje transport gości do lokalu weselnego z miejsca zbiórki, którym najczęściej jest kościół. Można zdecydować się też na przewiezienie gości do odpowiedniego hotelu już po imprezie’’.

Jak wiadomo, każde wesele jest znakomitą okazją do spożycia pewnych ilości alkoholu, a jest to oczywiście absolutne wykluczenie do dalszej jazdy samochodem. Z pomocą przychodzi autokar, dzięki któremu żaden z gości nie będzie musiał odmawiać sobie skosztowania jakiegokolwiek trunku. Nie zapominajmy też, że firmy transportowe zatrudniają tylko i wyłącznie doświadczonych i profesjonalnych kierowców, którzy zapewniają jak największe bezpieczeństwo podróży. Są oni również odpowiednio przygotowani do nocnej jazdy. Warte uwagi jest też to, że wynajęcie autokaru jest tańsze niż transport gości mniejszymi pojazdami, takimi jak taksówka.

Czym kierować się podczas wyboru firmy transportowej na przyjęcie weselne?

Przygotowanie do ceremonii ślubnej jest bardzo trudne, a wszystkie konieczne usługi trzeba rezerwować odpowiednio wcześnie. Tak samo jest z transportem, szczególnie jeśli organizujemy przyjęcie w sezonie wiosenno– letnim, czyli szczytowym. Autokar na wesele warto zamówić już kilka miesięcy przed ceremonią. Firmy proponują pewną elastyczność co do liczby przewożonych osób, gdyż często jest tak, że w ostatniej chwili garść gości może zrezygnować z obecności na weselu. Dla tych, którzy będą jechać autokarem, ważny jest ogólny komfort podróży i dodatkowe wyposażenie pojazdu. Sprawdźmy więc, czy fotele są wygodne i dość przestronne, ale też czy autokar posiada klimatyzację oraz dostęp do Internetu.