11 stycznia 2021

Kategoria:
Moda

W czym tkwi fenomen kurtek Betty Barclay?

Kurtki od marki BettyBarclay plasują się na wysokich pozycjach w rankingach ulubionych kobiecych ubrań. Nie jest to bezpodstawne, gdyż odzież ta jest zawsze utrzymana w najnowszych trendach, a jednocześnie zachwyca wysoką jakością wykonania produktu. Co składa się na ogromne zainteresowanie kurtkami BettyBarclay?

Ponadczasowy krój

Jedną z największych zalet kurtek od BettyBarclay jest projektowanie ich w taki sposób, aby były uniwersalne i ponadczasowe. Ponadto spełniają wymagania kobiet we wszystkich przedziałach wiekowych oraz o różnych rozmiarach.

Specjalista modowy ze sklepu internetowego z ekskluzywną odzieżą damską – Galeria Moda podkreśla: Każdy fason odzieży wierzchniej BettyBarclay jest przemyślany tak, aby kobieta mogła korzystać z niej nie tylko w jednym sezonie, a jednocześnie podczas każdego wyjścia wyglądać, jakby dopiero wyszła od stylisty. Klasyczne fasony pasują kobietom dwudziesto i trzydziestoletnim, ponieważ dodają im elegancji i szyku, natomiast dojrzałe kobiety doceniają brak przekombinowania w projektach kurtek i czują się w nich pięknie i kobieco.

Większość kurtek jest również utrzymana w stonowanej kolorystyce, która pozwala na zestawienie ich z różnego typu ubraniami. Pasują zarówno do eleganckich sukienek, ale świetnie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Casualowe stylizacje, okraszone kurtkami BettyBarclay, momentalnie zmieniają charakter stroju z małowyrazistego na modowy.

Przemyślane kroje kurtek to również gwarancja wygody i komfortu noszenia. Odzież BettyBarclay jest tworzona przez profesjonalistów, co wpływa na niesamowitą przyjemność z codziennego noszenia kurtek. Powodem, dla którego kobiety pokochały tę markę jest również szeroka gama rozmiarów. Bez względu na wymiary ciała, każda pani może czuć się wyjątkowo w tej odzieży.

Wysoka jakość wykonania

Poza walorami estetycznymi i praktycznym krojem, istotną kwestią wpływającą na fenomen kurtek BettyBarclay jest najwyższa jakość wykonania. Wszystkie przeszycia, miejsca wszycia zamka błyskawicznego lub guzików, wykończenia lamówką, czy pikowania są wykonane z najwyższą precyzją i troską o wytrzymałość odzieży oraz jej nienaganny wygląd.

W kurtkach liczy się również materiał, z którego są wykonane. W przypadku odzieży marki BettyBarclay można mieć pewność, że odzież będzie zrobiona z surowca najwyższej klasy. Kurtki produkuje się z wysokogatunkowych tkanin. Wykorzystuje się materiały syntetyczne jak poliester, elastan, czy poliamid, ale równie często wzbogaca się kurtki o naturalne surowce, np. puch lub pierze.