29 lutego 2020

Kategoria:
Moda

Materiałowa torba z nadrukiem: must have dla niej i dla niego

Internauci prześcigają się w pomysłach, jak być bardziej „eko”. Trend na poszanowanie środowiska naturalnego poprzez np. ograniczenie wykorzystywania plastiku w codziennym życiu zatacza coraz szersze kręgi. Jeśli Ty także chcesz zrobić coś dobrego dla natury, zacznij od prostych kroków. Zakup materiałowej torby z nadrukiem na zakupy to po prostu must have – dla niej i dla niego.

Wielorazowa torba na zakupy – coś więcej niż moda

Jeśli jeszcze wydaje Ci się, że noszenie wielorazowej torby na zakupy to po prostu moda, a korzystanie z reklamówek foliowych wcale nie jest tak niekorzystne dla środowiska, jak próbuje nam się wmówić, to pozwól, że przedstawimy Ci garść danych statystycznych:

  • średni czas użycia foliowej torebki jednorazowej wynosi 25 minut, zaś całkowity jej rozkład: od 100 do nawet 500 lat!,
  • statystyczny Polak zużywa w ciągu roku 500 „foliówek”,
  • plastik stanowi 80% odpadów pływających w morzach.

To powinno wystarczyć by przekonać Cię, że pakowanie zakupów do eko torby wielokrotnego użytku jest wskazane, a co więcej – powinno być traktowane przez nas jako obowiązek. Ponadto wybierając materiałowe torby na zakupy nie tylko dbasz o środowisko, lecz także oszczędzasz własne pieniądze: torby reklamowe, które możesz kupić w marketach wydają się tanie, ale wystarczy nabyć jedną taką reklamówkę kilka do kilkunastu razy, by ponieść koszt porządnej torby materiałowej, która posłuży Ci przez wiele lat.

Dodajmy jeszcze, że zaopatrując się w wielorazową torbę zakupową możesz zapomnieć o urwanych uszach reklamówki w połowie drogi z zakupami ze sklepu do domu i o podziurawieniu torby ostro zakończonymi krawędziami takich produktów jak np. pudełko herbaty. Same plusy.

Zakupowa torba z nadrukiem – nasz pomysł na prezent

Na rynku są dostępne torby zakupowe w najróżniejszych kolorach i wzorach – na pewno każdy, kto chce mieć taką torbę, bez trudu znajdzie wariant, który mu się spodoba. Z kolei w niejednym sklepie z prezentami na różne okazje można kupić piękne torby z nadrukami okolicznościowymi.

Niektórzy producenci upominków analizują potrzeby rynku i oczekiwania klientów, – mówi właściciel sklepu online z upominkami, AARONdlatego oferują takie gadżety, które są nie tylko ładne, lecz także naprawdę praktyczne. My proponujemy szereg materiałowych toreb na zakupy z grafikami dopasowanymi do poszczególnych okazji. Mamy m.in. torby na Dzień Babci czy Mamy, a także bardziej uniwersalne torby na każdą okazję – dla niej i dla niego.

Jeśli zatem nie masz pomysłu na prezent dla koleżanki, brata, babci lub innej bliskiej osoby, eko torba z ciekawym nadrukiem może być strzałem w dziesiątkę. Szczególnie, jeśli osoba, którą chcesz nią obdarować, nadal korzysta z toreb foliowych. Pamiętaj, że materiałowa torba to dobry upominek nie tylko dla miłośników zakupów. Być może ci, którzy za nimi nie przepadają, dzięki Tobie przekonają się, że wizyta w sklepie może być przyjemna…?