odzież z outletu
6 lutego 2022

Kategoria:
Moda

Jak skompletować idealną odzieżową bazę do stylizacji?

Odzieżowa baza do stylizacji to ubrania, które mogą stanowić trzon codziennych zestawień garderoby. Wyróżniają się prostą formą i kolorami. Bazy ubraniowe mają za zadanie nie rzucać się za bardzo w oczy, ale uwidocznić te ubrania, które określają styl użytkownika. Dla jednych będą to biały T-shirty, a dla innych proste spodnie. Na co zwracać uwagę przy kompletowaniu bazy odzieżowej do stylizacji?

Czym jest odzieżowa baza do stylizacji?

Na ubraniową bazę składają się wszystkie ubrania, które pozwalają dyskretnie zdefiniować styl. Jeśli jest on prosty, to prosta będzie również baza pod ubrania: może zawierać gładki T-shirt, klasyczną bluzkę, czy też proste spódnice i spodnie. Jeśli natomiast styl użytkownika jest bardziej wyrazisty, to idealnie sprawdzi się np. T-shirt z nadrukiem, czy też cięższe obuwie. Miłośniczki romantycznego, zwiewnego stylu do swojej bazy przemycą np. koronki i delikatną biżuterię. Bez względu jednak na wybór stylu, największe znaczenie odgrywa miejsce, w którym można kupić wygodną i niepowtarzalną bazę pod stylizację. Jednym z takich miejsc jest m.in. Outlet z odzieżą markową premium KM Textile z Pułtuska.

Jak zbudować idealną bazę pod stylizację?

Kompletując swoją garderobę, należy zwrócić uwagę, aby w każdej z grupy ubrań (spódnic, bluzek, topów, spodni) było parę sztuk neutralnej odzieży. Idealna baza powinna zgrywać się z pozostałymi ubraniami i być ich tłem. W tej roli świetnie sprawdzą się m.in. proste t-shirty z krótkim i długim rękawem, klasyczne koszule na guziki, swetry, proste spódnice, spodnie oraz kilka par neutralnych butów. Warto także zwrócić uwagę na kolorystykę ubrań i jej dobór do typu urody. Właściciele chłodnego typu powinni skłaniać się ku szarościom, granatom, czy też brudnym różom i błękitom. Osoby o ciepłej urodzie dobrze będą wyglądać w delikatnych beżach, brązach i zieleniach. Odzież outletowa Boohoo będzie jednym z lepszych wyborów – stanowi połączenie jakości, niskiej ceny, a także neutralnej kolorystyki.

O czym pamiętać przy wyborze odzieżowej bazy?

Bez względu na krój ubrań, ich kolor, czy też wzór, należy przede wszystkim zwracać uwagę na jakość bazy odzieżowej. Zakłada się ją codziennie, więc musi wytrzymać wiele prań i suszeń. Poza tym ma być także tłem, więc nie powinna rzucać się w oczy ze względu na zmechaconą, czy też przyszytą tkaninę. Dobrym wyborem będą naturalne tkaniny, ponieważ baza ubraniowa zazwyczaj stanowi pierwszą warstwę, która ma kontakt ze skórą. Nie powinna uczulać i podrażniać jej.