30 kwietnia 2017

Kategoria:
Moda

Charakterystyka ubioru eleganckiego mężczyzny

Elegancki ubiór mężczyzny to jego wizytówka. Czasami taki ma styl, czasami tego wymaga specyfika jego pracy. Tak, czy inaczej warto znać triki, które decydują o eleganckim odbiorze stroju mężczyzny.

Garnitury

Od dawnych czasów garnitur uważany jest za strój dostojny i elegancki. Odpowiednio dobrany, czyli odznaczający się optymalną długością marynarki, rękawów oraz nogawek przy spodniach odmieni wizerunek każdego mężczyzny. Gama kolorów – od najjaśniejszych do ciemnych oraz różnorodność krojów pozwalają na spełnienie wymogów każdego, nawet najbardziej wybrednego mężczyzny. Garnitury dopasować można na wiele okazji. Garnitur spełni oczekiwania każdej uroczystości okazjonalnej takiej jak: ślub, komunia, chrzest, jak też stanowi doskonały wybór na spotkania biznesowe. Niewątpliwie, garnitur to symbol elegancji, który warto wykorzystywać przy nadarzających się ku temu okazjach.

Codzienna elegancja

Jeśli po prostu cenisz sobie elegancję i dobry styl, a garnitur w Twojej branży byłby wyborem zbyt przesadnym, zapewne docenisz tzw. „stonowaną elegancję”. Sekret tkwi w marynarce casualowej. Odpowiednio dobrana do spodni, koszuli i butów podkreśla swobodę, ale jednocześnie jest wyrazem elegancji. Taki rodzaj marynarek można kupić w sklepie Bytomski. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta, coraz częściej łączy się sportowy, codzienny krój z eleganckim wzronictwem, co sprawia, że mężczyzna na co dzień może poczuć się komfortowo przy zachowaniu elegancji. A to wszystko za sprawą odpowiednio dobranego stroju, do którego zalicza się casualowa marynarka, czy spodnie w tym samym stylu, elegancki swetr czy kurtka lub płaszcz nadające się zarówno na codzienny kontakt z klientem, jak i uczestnistwo w okolicznościwej imprezie.

Wartościowe dodatki

Bardzo często wartościowym dodatkiem, który podkreśla styl i elegancję danego mężczyzny są małe rzeczy typu zegarek, teczka czy torba – w zależności od wybranego stroju. Odpowiedni może być także pasujący do całości szalik. Dodatkiem, który zwraca uwagę są okulary. Dlatego panowie noszący je na co dzień, powinni zwrócić uwagę na odpowiednio dobrane oprawki, które doskonale podkreślają ich styl.