kobieta plus size w koronkowej bieliźnie
10 maja 2022

Kategoria:
Moda

Bielizna erotyczna plus size

Piękna bielizna nie powinna być zarezerwowana tylko dla określonego rozmiaru. Piękno i seksapil mogą występować w różnych formach i kształtach. Dlatego coraz częściej na rynku można znaleźć bieliznę erotyczną przeznaczoną dla noszących rozmiar plus size. Zastosowanie takich produktów może podnieść pewność siebie i pozytywnie wpłynąć na intymność. Dowiedz się, czym powinna się charakteryzować bielizna erotyczna.

Bielizna erotyczna plus size – co można wybrać na rynku?

Warto wiedzieć, że bielizna nie musi być tylko praktyczna. Wybór erotycznych kompletów może zadziałać pobudzająco na zmysły. Ofertę z taką bielizną znajdziesz w specjalnych sklepach, takich jak Anais. Można wyróżnić kilka popularnych rodzajów bielizny plus size:

  • halki

To, co odróżnia zwykłą koszulkę nocną od seksownej halki, to zastosowany materiał. Przy bieliźnie erotycznej najpopularniejsze są tiule, koronki i satyna. Taki produkt wyróżnia się odsłaniającym krojem i zastosowaniem transparentnych wstawek, co wpływa na atrakcyjność noszącej ją kobiety. W zależności od osobistych preferencji można wybrać halkę z zabudowanym stanikiem lub z działającymi na zmysły wycięciami i paseczkami.

  • body

To kolejny rodzaj bielizny erotycznej, która jest chętnie nabywana przez kobiety w każdym rozmiarze. Od zwykłego body odróżnia go zastosowanie np. stringów lub transparentnych tkanin.

  • peniuary

Transparentny szlafroczek zakończony koronką może być jedynym elementem, jaki potrzebujesz, żeby rozgrzać zmysły partnera. To świetna propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i zmysłowość. Klasyczne peniuary erotyczne są wygodne w noszeniu i świetnie podkreślają atuty sylwetki.

  • komplety

W zależności od swoich preferencji możesz wybrać seksowny zestaw składający się np. z koronkowego stanika, fig i pończoch. Natomiast jeśli chcesz jeszcze bardziej podkręcić temperaturę w sypialni, możesz założyć strój pielęgniarki lub uczennicy.

Współcześnie rozmiar sylwetki nie stanowi bariery przy zakupie seksownej bielizny erotycznej w dobrym sklepie.

Bielizna plus size, czyli jaka?

O bieliźnie erotycznej plus size można mówić przy produktach o rozmiarach większych niż XXL. Przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na:

  • materiał wykonania – powinien być jak najlepszej jakości, świetnie sprawdzą się elastyczne tkaniny, które są przyjemne w użytkowaniu,
  • odpowiednim dopasowaniu rozmiaru – w ten sposób bielizna erotyczna będzie się doskonale prezentować na sylwetce.

W ofercie dobrych sklepów nie brak modeli, które doskonale będą wyglądać na bujnych kształtach.