torba papierowa
2 listopada 2019

Kategoria:
Inne

Zastosowanie toreb papierowych w twojej firmie

Papierowe torby to niesamowicie popularny trend na całym świecie. Korzystanie z nich wiąże się z ogromem zalet. Są poręczne, funkcjonalne, wielokrotnego użytku, a przede wszystkim ekologiczne. Dlatego warto rozważyć ich wykorzystanie np. do pakowania produktów klientom lub w formie nośnika reklamy marki. Jakie korzyści płyną
z zastosowania ich w Twoim przedsiębiorstwie? Sprawdź.

Torby papierowe – zalety

Już wkrótce plastikowe torebki odejdą na zawsze w niepamięć, dlatego lepiej już teraz przyzwyczajać się do ekologicznych toreb papierowych. Właściciele sklepów i firm coraz chętniej stosują je w celach promocyjnych. Wiele osób zaopatruje się w nie, ponieważ są modne, kojarzone z luksusem i świetnie prezentują się wizualnie. Atrakcyjny design, na który składa się oryginalny nadruk i fantazyjny kolor, coraz częściej widoczny jest na ulicach miast – i nie tylko. Jakie są największe zalety toreb tego typu?

  • Trwałość i wytrzymałośćtorby papierowe nie są produktem jednorazowego użytku. Z powodu ich niezwykłej wytrzymałości są stosowane z powodzeniem przez długi czas. W dodatku, jeśli znajduje się na nich logo prestiżowej firmy, ludzie znacznie częściej wykorzystują je, chociażby do codziennych zakupów.
  • Ekologia – torby tego typu są biodegradowalne i zazwyczaj powstają na drodze recyklingu. Z tego powodu są przyjazne dla środowiska naturalnego oraz chętnie użytkowane przez zwolenników ekologii.
  • Szeroki wybór wzorów – laminowane, spersonalizowane, wielokolorowe… do wyboru do koloru! Na rynku jest mnóstwo niezwykle eleganckich i stylowych papierowych toreb, które mają szerokie grono zwolenników.

Dlatego torby papierowe są coraz chętniej zamawiane przez firmy prowadzące działalność
w różnych branżach. Dzięki wyżej wymienionym zaletom, są doskonałym sposobem na promowanie marki.

Jak stosować torby papierowe w firmie?

Możliwości jest mnóstwo. Elegancka torba z wyrazistą grafiką logo Twojej firmy od razu będzie rzucała się w oczy. Obecnie ceniące się sklepy z markowymi artykułami pakują produkty w takie właśnie opakowania. Są one później chętnie wykorzystywane wiele razy,
a rzucające się w oczy logo i oryginalne hasło reklamowe łatwo zapadają w pamięć klientów. W dodatku, gdy postawisz na tak ekologiczne rozwiązania, Twoi klienci będą zachwyceni tym, jak bardzo cenisz naturalne środowisko i o nie dbasz.  

Obecnie możliwość całkowitej personalizacji papierowego opakowania oferują takie firmy jak eTorby, co pozwala na dowolne eksperymentowanie. Z płaskim uchem, a może skręconym, z większym czy mniejszym nadrukiem… nie ma ograniczeń. Jedynym może być wyobraźnia grafików i osób zajmujących się marketingiem i reklamą w Twojej firmie. Nieważne, czy jesteś właścicielem wielkiego przedsiębiorstwa, czy działającej lokalnie, niewielkiej firmy. Papierowa torba sprawdzi się w każdym przypadku.