brelok do kluczy
7 grudnia 2019

Kategoria:
Inne

Zastosowanie breloków w celach reklamowych

Breloki to nieocenione gadżety reklamowe, na które stawia coraz więcej nowoczesnych i cieszących się renomą firm. Ich uniwersalność i reprezentatywność cenione są w każdej branży, a historia wykorzystania breloków do działań marketingowych sięga już lat 50. Jeśli zastanawiasz się, jak efektywnie zastosować je w swojej firmie oraz w jaki sposób mogą pomóc Ci w powiększeniu grona klientów i wygenerowaniu większego zysku – czytaj dalej.

Breloki – zastosowanie w celach reklamowych

Wizerunek buduje się od najdrobniejszych szczegółów – dotyczy to każdego działania firmy, która chce zaistnieć na rynku. Z tego względu coraz więcej z nich stawia na gadżety reklamowe, które niewysokim kosztem pomagają wygenerować zysk. Równie ważne jest też systematyczne powiększanie grona klientów, dlatego breloczki z powodzeniem mogą pomóc również w tym zadaniu. W jaki sposób więc można zastosować breloki w celach reklamowych?

  1.  Breloki reklamowe dla klientów – wręczanie takich prezentów klientom znacznie wpływa na zacieśnienie więzi oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Odbiorca czuje się wyróżniony, otrzymując drobny upominek. Jedno jest pewne – uśmiech z jego twarzy nie zniknie przez dłuższy czas.
  2. Breloki reklamowe dla partnerów biznesowych – taki nośnik przekazu marketingowego nie będzie krepujący dla żadnego partnera. Nie jest to drogi i zobowiązujący upominek – breloczek budzi miłe skojarzenia. W formie prezentu na pewno wpłynie na zacieśnianie więzi pomiędzy firmami.
  3. Breloki reklamowe dla pracowników – to właśnie osoby zatrudnione tworzą firmę, dlatego nie można o nich zapominać. Gadżety reklamowe pozwalają pracownikom utożsamiać się z marką i wywołują pozytywne odczucia.
  4. Brelok reklamowy jako dodatek do produktu – z powodzeniem mogą być one dodatkiem do konkretnego towaru sprzedawanego przez markę. Gratisy zawsze mają pozytywny wpływ na klientów, a to automatycznie może ich skłonić do ponownego zakupu.

Breloki reklamowe – uniwersalność zastosowania

Potencjał reklamowy breloków tkwi w ich bogatych możliwościach. Jak podkreśla specjalista z firmy WISplast, producenta breloków od 1981 roku, takie przedmioty można uatrakcyjniać rozmaitymi kombinacjami wzorów, kolorów i kształtów. Nie muszą być one standardowymi dodatkami, które nie wyróżniają się niczym szczególnym. Grawerowane laserem grafiki i teksty, nieszablonowe nadruki, wymyślne formy – breloki nie powinny być nudne. Oryginalne zostaną zapamiętane na długi czas i będą powodem zainteresowania wielu osób. Zresztą, Ty również, widząc niesztampowy i niestandardowy motyw, zapamiętasz go na dłużej.