23 września 2017

Kategoria:
Inne

Zalety karabińczyków do kluczy

Jeśli wciąż gubisz klucze i nigdy nie możesz zapamiętać gdzie je zostawiłeś, jest na to sposób. Zamiast nosić klucze na zwykłym breloku, zainwestuj w karabińczyk. Przyczepiony do pasa, spodni, portfela czy plecaka sprawi, że klucze zawsze będziesz miał pod ręką i zawsze będą na swoimi miejscu. Dzięki temu, nie będziesz tracić czasu na codzienne szukanie kluczy i zaoszczędzisz sobie sporo nerwów.

Rodzaje karabińczyków na klucze

Karabińczyki do kluczy mogą się od siebie różnić nie tylko materiałem z którego są wykonane, ale także kształtem. Do najpopularniejszych należą przede wszystkim małe karabińczyki-breloki wykonane z metalu albo tworzyw sztucznych.

Brelok do kluczy – karabińczyk

To zawieszka do kluczy posiadająca zapięcie ze sprężyną, dzięki czemu zapobiega się samoczynnemu otworzeniu karabińczyka, a co za tym idzie: jego ewentualnemu zgubieniu. Karabińczyk do kluczy jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze. Do breloka przytwierdza się kółko na klucze umieszczone na ruchomym elemencie. Sama zawieszka może być wykonana z plastiku, metalu albo innego rodzaju tworzywa.

Zaletą breloków w postaci karabińczyka jest ich bardzo niska cena oraz dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej.

Jak wyjaśnia specjalista z firmy WISplast, producenta breloków reklamowych: Karabińczyki tego rodzaju często łączone są ze smyczami na klucze, przez co tworzą interesujący gadżet reklamowy, który można otrzymać na konferencjach, festiwalach i imprezach plenerowych. Ponadto, tego typu breloki cechują się dużą trwałością, ponieważ wykonuje się je z bardzo mocnego tworzywa, które jest w stanie wytrzymać obciążenie nawet do 20 kg.