22 lutego 2021

Kategoria:
Inne

Wózek do lodów jako ciekawa inwestycja sezonowa

Wystarczy krótki spacer w centrum miasta lub po nadmorskiej promenadzie, aby przekonać się, jaki biznes najbardziej opłaca się latem. Do najlepszych lodziarni ustawiają się niezwykle długie kolejki – każdy cierpliwie w nich czeka, aby móc kupić gałkę ulubionych lodów. By wejść do tej branży, nie trzeba od razu inwestować w lokal. Dobrym pomysłem jest zakup wózka do lodów.

Kiedy najlepiej sprawdzi się wózek do lodów?

Wózek do lodów to propozycja zarówno dla osób od lat prowadzących własne lodziarnie, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z tym biznesem. Dlaczego warto go kupić?

Jeżeli właśnie wpadłeś na pomysł, aby zająć się produkcją i sprzedażą tych zimnych smakołyków, to na pewno na początku nie chcesz wydawać zbyt wiele pieniędzy. Wynajęcie lokalu, jego utrzymanie oraz ewentualne koszty zatrudnienia personelu, to bardzo poważne wydatki. Dlatego to właśnie wózek do lodów jest dla ciebie strzałem w dziesiątkę.

Jeśli natomiast prowadzisz już własną lodziarnię, na pewno zastanawiasz się, jak dotrzeć ze swoimi smakołykami do jeszcze większego grona klientów. Stawiając na wózek do lodów, będziesz mógł je sprzedawać w praktycznie dowolnym miejscu – blisko plaży, na starówce oraz podczas różnego rodzaju eventów i festiwali. W związku z tym nie pozostaje ci nic innego jak zainwestować w dobry sprzęt mobilny – oferowany na przykład przez sklep MK KOMI z Gliwic – i zacząć rozwijać swój biznes.

Jak wykonane są wózki do lodów?

Producenci takich mobilnych wózków doskonale zdają sobie sprawę, że klientów przyciąga nietuzinkowy wygląd i efektowna ekspozycja lodów. Dlatego też wyróżnia je bardzo ciekawy design.

Wózki do lodów są wykonywane w modnej stylistyce retro i vintage. Mają duże koła z pompowanymi oponami oraz materiałowe markizy. Montuje się w nich także przeszklenia, które nadają im wyjątkowo eleganckiego wyglądu. Można jednak spotkać się również z bardzo nowoczesnymi wózkami w formie rozkładanych kapsuł.

Taki sprzęt umożliwia mobilną sprzedaż lodów, które zawsze są odpowiednio schłodzone. Jest to efekt zastosowania systemu chłodzącego – steruje się nim przy pomocy specjalnego panelu. Natomiast temperaturę można w każdej chwili skontrolować przy pomocy elektronicznego termometru.

Wózek do lodów to inwestycja na długie lata. Można go wykorzystywać jak, tylko zrobi się nieco cieplej, czyli przez kilka miesięcy w roku. Jego zakup na pewno bardzo szybko się zwróci i to z dużą nawiązką – dlatego jest to tak dobra alternatywa dla nowicjuszy w branży i właścicieli lodziarni.